Wiadomości

Zwłoki mężczyzny w Warcie [zdjęcia]

6 listopada 2019, 16:11, red
fot. Kamil Lewera, Radio Plus
W środowe popołudnie na brzegu rzeki Warty mieszkanka Gorzowa zauważyła zwłoki w zaroślach. Z rzeki zostało wyciągnięte ciało mężczyzny. Służby będą ustalały tożsamość mężczyzny, natomiast ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

- Co się dzieje na Warcie? Została właśnie zwodowana łódka straży pożarnej – dopytywał się czytelnik portalu gorzowianin.com. Okazało się, że w środę 6 listopada około godz. 14.30 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej dostał zgłoszenie o pomocy policji w wyciągnięciu zwłok z rzeki przy ul. Fabrycznej.

- Mieszkanka Gorzowa zauważyła w zaroślach nad brzegiem rzeki ciało. Dlatego też zaalarmowała o tym zdarzeniu służby. Do podjęcia zwłok z rzeki Warty niezbędna była pomoc strażaków – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Strażacy wyciągnęli z rzeki zwłoki starszego mężczyzny. Jak podkreślają służby, to na pewno nie ciało mężczyzny, który w sobotę 19 października skoczył z mostu Staromiejskiego do rzeki Warty.

- Na miejscu pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która będzie ustalać tożsamość mężczyzny. Natomiast ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli ustalić przyczyny śmierci – podkreśla Sławek.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

1/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

2/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

2/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

3/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

3/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

4/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

4/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

5/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

5/5 Zwłoki wyciągnięte z Warty

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości