Wiadomości

Kto widział śmiertelny wypadek pod Gorzowem? [film]

6 listopada 2019, 14:15, red
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa prowadzą śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku do którego doszło na początku listopada na os. Bermudy w Wawrowie. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek 1 listopada po godz. 17 na os. Bermudy w podgorzowskim Wawrowie. Na wysokości salonu samochodowego zderzyły się czołowo dwa samochody – volkswagen i volvo. W wyniku wypadku zginął 26-letni kierowca volkswagena sharana, który znalazł się pod autem zmarł pomimo reanimacji. Natomiast 39-letni kierowca volvo został ranny.

- Kierujący volkswagenem jechał od strony Wawrowa w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 22, natomiast kierowca volvo poruszał się w stronę Wawrowa. Kierowca volkswagena prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, najechał na wysepkę i stracił panowanie nad pojazdem. Skutkiem tego było zderzenie z jadącym z naprzeciwka volvo i śmierć 26-letniego kierowcy volkswagena – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą gorzowscy policjanci, którzy szukają świadków tego zdarzenia. Dlatego też, jeżeli ktokolwiek widział czołowe zderzenie volkswagena i volvo na os. Bermudy powinien zgłosić się do funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie przy ul. Wyszyńskiego 122 lub skontaktować się z prowadzącym sprawę pod nr nr tel. 95 738 20 78.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości