Kto widział śmiertelny wypadek pod Gorzowem? [film]

6 listopada 2019, 14:15, red
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa prowadzą śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku do którego doszło na początku listopada na os. Bermudy w Wawrowie. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek 1 listopada po godz. 17 na os. Bermudy w podgorzowskim Wawrowie. Na wysokości salonu samochodowego zderzyły się czołowo dwa samochody – volkswagen i volvo. W wyniku wypadku zginął 26-letni kierowca volkswagena sharana, który znalazł się pod autem zmarł pomimo reanimacji. Natomiast 39-letni kierowca volvo został ranny.

- Kierujący volkswagenem jechał od strony Wawrowa w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 22, natomiast kierowca volvo poruszał się w stronę Wawrowa. Kierowca volkswagena prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, najechał na wysepkę i stracił panowanie nad pojazdem. Skutkiem tego było zderzenie z jadącym z naprzeciwka volvo i śmierć 26-letniego kierowcy volkswagena – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą gorzowscy policjanci, którzy szukają świadków tego zdarzenia. Dlatego też, jeżeli ktokolwiek widział czołowe zderzenie volkswagena i volvo na os. Bermudy powinien zgłosić się do funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie przy ul. Wyszyńskiego 122 lub skontaktować się z prowadzącym sprawę pod nr nr tel. 95 738 20 78.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x