Wiadomości

Po pijaku dachował oplem [zdjęcia]

23 września 2019, 16:01, ak
fot. Joker Taxi
Policjanci ustalili już kto kierował osobowym oplem, który dachował przy ul. Wyszyńskiego w nocy z soboty na niedzielę. Okazało się, że 20-letni mężczyzna nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem, ponieważ był pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Portal gorzowianin.com informował o wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel do którego doszło w nocy z soboty 21 września na niedzielę 22 września przy ul. Wyszyńskiego, na wjeździe do miasta od strony Kłodawy.

Kierujący oplem jechał od strony Kłodawy w kierunku Gorzowa i w pewnym momencie zjechał na pobocze, uderzył w rosnące na pasie zieleni krzaki, przez co auto następnie dachowało. Samochodem podróżowało łącznie trzech mężczyzn, którzy o własnych siłach opuścili pojazd przed przybyciem na miejsce służb. Żadna z tych osób nie chciała się przyznać do kierowania oplem.

- Policjantom udało się ustalić, że za kierownicą opla siedział 20-letni mieszkaniec Gorzowa. Mężczyzna nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem, ponieważ był pod wpływem alkoholu. W swoim organizmie miał 1,5 promila. Obecnie przebywa w gorzowskim szpitalu – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

20-latek za jazdę pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie wypadku odpowie przed sądem. Straci również prawo jazdy.

Fotoreportaż


1/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

1/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

2/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

2/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

3/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

3/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości