69-latek dachował renault na S3

20 września 2019, 19:55, ak
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W piątkowe popołudnie na trasie S3 pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem samochodu marki renault. 69-letni kierowca z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, przez co auto następnie dachowało. Mężczyzna został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala.

Do wypadku na trasie S3 na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło w piątkowe popołudnie 20 września około godz. 17. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierujący renault jechał od strony Myśliborza w kierunku Gorzowa. W pewnym momencie kierowca renault z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał na prawą stronę, przez co auto dachowało i zatrzymało się na dachu na pasie zieleni.

- 69-letni kierowca renault został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Mężczyzna doznał złamań. Zostanie ukarany mandatem i punktami karnymi za spowodowanie kolizji – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna podróżował sam. Na czas działań służb, trasa S3 z Myśliborza w kierunku Gorzowa była zablokowana. Zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Fix-Car pod numerem telefonu 45 00 66 400.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości