Wiadomości

Dachowanie opla na Wyszyńskiego [zdjęcia]

22 września 2019, 00:20, red
fot. Joker Taxi
W nocy z soboty na niedzielę przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do dachowania samochodu osobowego marki opel. Autem podróżowało trzech mężczyzn, żaden z nich nie przyznaje się do kierowania pojazdem.

Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Joker Taxi pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do wypadku doszło około północy w nocy z soboty 21 września na niedzielę 22 września przy ul. Wyszyńskiego, na wjeździe do miasta od strony Kłodawy. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń trzech mężczyzn jechało samochodem osobowym marki opel. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn kierujący autem zjechał na pobocze, przez co doprowadził do dachowania. Pojazd zatrzymał się na dachu.

Kiedy służby dotarły na miejsce, wszyscy mężczyźni byli już poza pojazdem. Zespół ratownictwa medycznego przystąpił do udzielania pomocy poszkodowanym mężczyznom. Jak się okazało, żadna z osób podróżująca oplem, nie chciała się przyznać do kierowania pojazdem. Niewykluczone, że kierowca był pod wpływem alkoholu lub nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Obecnie droga Gorzów - Kłodawa jest zablokowana. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

1/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

2/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

2/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

3/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

3/3 Dachowanie na Wyszyńskiego

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości