Wiadomości

Po pijaku uciekł skuterem przed policją

21 września 2019, 11:24, ak
fot. Lubuska policja
W piątkowy wieczór mężczyzna jadący na skuterze nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać przed policją. Po zatrzymaniu, okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

Informację o zdarzeniu w centrum Gorzowa otrzymaliśmy w piątkowy wieczór 20 września od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - W centrum przy katedrze policja zgarnęła jakiegoś motocyklistę. Motocykl leżał, a kierowcę pakowali do radiowozu – napisał czytelnik Paweł.

Jak się okazało, około godz. 21 policjanci próbowali zatrzymać do policyjnej kontroli mężczyznę jadącego na skuterze bez kasku w okolicach ul. Wybickiego. Jednak kierujący skuterem nie zatrzymał się i zaczął uciekać przed policją ul. Chrobrego w kierunku Zawarcia.

W okolicach katedry policjantom udało się zatrzymać mężczyznę na skuterze. Okazało się, że kierowca uciekał, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Miał w swoim organizmie blisko 1,4 promila alkoholu. Został zatrzymany przez policjantów, a skuter został zabrany przez lawetę.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości