Wiadomości

Ukradł dokumenty i pieniądze. Szuka go policja

23 września 2019, 15:39, red
fot. Lubuska policja
Po miesiącu śledztwa, prokurator postanowił upublicznić wizerunek mężczyzny, który ukradł z zaparkowanego auta dokumenty, pieniądze oraz telefon komórkowy. Policjanci apelują o zgłaszanie się osób, które mogą rozpoznać mężczyznę.

W piątek 9 sierpnia przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do kradzieży dokumentów i pieniędzy z zaparkowanego samochodu. Auto było otwarte, więc mężczyzna ukradł z pojazdu nie tylko saszetkę z dokumentami i gotówką. Ale również kartę płatniczą i paliwową oraz telefon komórkowy.

Po miesiącu prowadzenia śledztwa w tej sprawie, prokurator prowadzący sprawę postanowił opublikować wizerunek mężczyzny, prawdopodobnego złodzieja.

- Każdy, kto rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciu proszony jest o kontakt z policjantami Komisariatu Policji I w Gorzowie Wlkp. ul. Zygalskiego 2, tel. 95 738 21 11, 95 738 21 30 lub 95 738 21 08 – apeluje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości