Zmiany pod wiaduktem na Chrobrego

19 sierpnia 2018, 09:20, red
fot. gorzowianin.com
Wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi w poniedziałek do kolejnego etapu prac związanego z renowacją wiaduktu nad ul. Chrobrego w Gorzowie. Kierowcy muszą liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu.

Modernizacja estakady kolejowej miała zakończyć się do września, ale okazało się, że firma Intercore wraz z podwykonawcami będzie musiała wykonać dodatkowe roboty i prace potrwają prawdopodobnie do grudnia 2018 roku.

Natomiast w poniedziałek 20 sierpnia wykonawca przystąpi do kolejnego etapu prac związanego z renowacją stalowego wiaduktu nad ul. Chrobrego. Tym razem zajęte zostaną dwa pasy ruchu - pas do skrętu w lewo z mostu Staromiejskiego w ul. Spichrzową oraz jeden pas do jazdy prosto z mostu Staromiejskiego w ul. Chrobrego.

Zmiany w organizacji ruchu:

- na kierunku katedra – most Staromiejski prawy pas ruchu ul. Chrobrego będzie służył do jazdy na wprost, natomiast lewy pas ruchu będzie umożliwiał jazdę na wprost i skręt w lewo w ul. Spichrzową

- nie będzie możliwości skrętu w lewo z mostu Staromiejskiego w ul. Spichrzową.

- na ul. Spichrzowej jadąc od strony ul. Hejmanowskiej będzie dostępny wyłącznie jeden pas ruchu, który posłuży do jazdy prosto oraz skrętu w prawą i lewą stronę.

- z ul. Nadbrzeżnej, przy wjeździe na most Staromiejski przywrócona zostanie sygnalizacja świetlna

- udostępniony zostanie przejazd na wprost ul. Spichrzową od dworca PKP w stronę ul. Hejmanowskiej.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości