Wiadomości

Fabryka Formy zastąpi Pure Jatomi

8 maja 2018, 12:32, red
fot. czytelnik
Pod koniec czerwca 2018 roku w centrum handlowym Nova Park na Zawarciu otworzy się siłownia popularnej sieciówki – Fabryka Formy. Będzie to drugi klub tej siłowni w Gorzowie. Nowy najemca wykorzysta przestrzeń po poprzedniej siłowni.

W marcu portal gorzowianin.com informował o tym, że siłownia Pure Jatomi Fitness znika z centrum handlowego Nova Park. Wszystko przez to, że właściciel sieci postanowił się wycofać z Polski i tym samym zostały zamknięte wszystkie siłownie tej sieciówki.

Przez ostatnie dwa miesiące pojawiało się wiele spekulacji na temat tego czy miejsce Pure zajmie nowa siłownia. Teraz już wiadomo, że otworzy się tam sieć fitness Fabryka Formy, która ma już swój klub w Gorzowie.

Fabryka Formy rozpocznie swoją działalność w Nova Park pod koniec czerwca 2018 roku. Co istotne, drugi klub nadal będzie funkcjonował w Panoramie. Umowa z właścicielem Nova Park, konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital z siecią fitness Fabryka Formy S.A. została podpisana pod konie kwietnia.

Na 1 piętrze galerii na powierzchni 1250 metrów kwadratowych będzie mieściło się nowoczesne centrum fitness z kilkoma wydzielonymi strefami treningowymi, saunami w każdej szatni, fit barem oraz ofertą treningów personalnych. Klienci będą mogli liczyć na bogaty grafik zajęć, warsztaty, prelekcje, konsultacje oraz eventy.

- W Polsce trwa obecnie moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Coraz więcej naszych klientów jest częścią tego ‘FIT nurtu’, dlatego cieszy nas, że Nova Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gorzowa podpisując umowę z nowym klubem fitness Fabryka Formy” – mówi Bartosz Frąckowiak, leasing manager Nova Park.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości