Pure Jatomi Fitness znika z Gorzowa

6 marca 2018, 19:57, mati
Jedna z największych i najbardziej popularnych siłowni w Gorzowie od jutra (7.03) zostaje zamknięta. Chodzi o klub Jatomi Fitness, który znajduje się w galerii Nova Park. Takie informacje przekazali nasi czytelnicy.

O tym, że sieć siłowni Pure Jatomi Fitness w całym kraju zostanie zlikwidowana, mówiono już od stycznia tego roku. Właściciel sieci postanowił wycofać się z Polski. - Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta, a wiek portfela i wysokie koszty związane z dzierżawami sprawiają, że firma nadal działa ze stratą – wyjaśniał w wywiadzie dla portalu propertynews.pl Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group.

Jeszcze na przełomie 2017 i 2018 roku pod marką Jatomi działało 35 klubów w 19 miastach Polski. Teraz zostało kilka, a za dwa – góra trzy dni może już nie być żadnego. Pewne jest, że Pure Jatomi Fitness kończy swoją działalność w Gorzowie Wielkopolskim już jutro, czyli 7 marca 2018 roku. Klienci tej siłowni otrzymali od firmy informacje następującej treści:

Szanowny Klubowiczu! W związku z procesem likwidacji Spółki oraz z uwagi na nagłą i jednostronną decyzję wynajmującego jesteśmy zmuszeni poinformować, iż ze skutkiem od dnia 7.03.2018 klub Jatomi Fitness Gorzów zostaje zamknięty. Oficjalna komunikacja zostanie wysłana na adres wskazany w umowie.

Pojawiły się pytania o karnety, które wciąż są aktywne i opłacone. Jak zapewniają pracownicy firmy, którzy bardzo szybko odpowiadają na zadane pytania, pieniądze za niewykorzystany okres będą zwracane. Trzeba jednak złożyć odpowiedni wniosek.

- Proszę o listowne kierowanie wniosku o zwrot na adres spółki lub o przesłanie odręcznie podpisanego skanu wniosku na adres: poland@jatomi.com We wniosku prosimy o wskazanie okresu, za który powinien według Państwa nastąpić zwrot, imienia, nazwiska, nr Pesel oraz nr członkowskiego w celu oznaczenia i zidentyfikowania Państwa jako Klienta, oraz numeru rachunku bankowego, na jaki mają być zwrócone ww. Opłaty.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości