Wiadomości

Pure Jatomi Fitness znika z Gorzowa

6 marca 2018, 19:57, mati
Jedna z największych i najbardziej popularnych siłowni w Gorzowie od jutra (7.03) zostaje zamknięta. Chodzi o klub Jatomi Fitness, który znajduje się w galerii Nova Park. Takie informacje przekazali nasi czytelnicy.

O tym, że sieć siłowni Pure Jatomi Fitness w całym kraju zostanie zlikwidowana, mówiono już od stycznia tego roku. Właściciel sieci postanowił wycofać się z Polski. - Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta, a wiek portfela i wysokie koszty związane z dzierżawami sprawiają, że firma nadal działa ze stratą – wyjaśniał w wywiadzie dla portalu propertynews.pl Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group.

Jeszcze na przełomie 2017 i 2018 roku pod marką Jatomi działało 35 klubów w 19 miastach Polski. Teraz zostało kilka, a za dwa – góra trzy dni może już nie być żadnego. Pewne jest, że Pure Jatomi Fitness kończy swoją działalność w Gorzowie Wielkopolskim już jutro, czyli 7 marca 2018 roku. Klienci tej siłowni otrzymali od firmy informacje następującej treści:

Szanowny Klubowiczu! W związku z procesem likwidacji Spółki oraz z uwagi na nagłą i jednostronną decyzję wynajmującego jesteśmy zmuszeni poinformować, iż ze skutkiem od dnia 7.03.2018 klub Jatomi Fitness Gorzów zostaje zamknięty. Oficjalna komunikacja zostanie wysłana na adres wskazany w umowie.

Pojawiły się pytania o karnety, które wciąż są aktywne i opłacone. Jak zapewniają pracownicy firmy, którzy bardzo szybko odpowiadają na zadane pytania, pieniądze za niewykorzystany okres będą zwracane. Trzeba jednak złożyć odpowiedni wniosek.

- Proszę o listowne kierowanie wniosku o zwrot na adres spółki lub o przesłanie odręcznie podpisanego skanu wniosku na adres: poland@jatomi.com We wniosku prosimy o wskazanie okresu, za który powinien według Państwa nastąpić zwrot, imienia, nazwiska, nr Pesel oraz nr członkowskiego w celu oznaczenia i zidentyfikowania Państwa jako Klienta, oraz numeru rachunku bankowego, na jaki mają być zwrócone ww. Opłaty.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości