Wiadomości

31-letni Adrian zmarł w szpitalu

10 listopada 2017, 10:22
fot. czytelnik
Powracamy do sprawy ugodzenia nożem, do jakiego doszło pod koniec października przy ulicy Dekerta w Gorzowie. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, mężczyzna zmarł w szpitalu. Natomiast jego partnerce będzie groziła wyższa kara.

Wszystko działo się w niedzielę 29 października w jednym z bloków przy ul. Dekerta. Po godz. 6 rano w mieszkaniu na 3 piętrze doszło do kłótni pomiędzy 31-letnim Adrianem, a jego 33-letnią partnerką Anną.

Podczas awantury kobieta ugodziła nożem swojego partnera w klatkę piersiową. Akcja reanimacyjna 31-latka trwała kilkadziesiąt minut, później mężczyznę przewieziono do szpitala. Policjanci szybko zatrzymali 33-letnią Annę, która usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co groziło jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąsiedzi pary przyznali, że w mieszkaniu często dochodziło do awantur i głośnych imprez, gdzie nie brakowało alkoholu. Ponadto kobieta miała być gnębiona przez swojego partnera i zapewne nie wytrzymała nerwowo, dlatego chwyciła za nóż – to wszystko ma wyjaśnić prokuratura.

Przez kilka ostatnich dni 31-letni Adrian był w stanie krytycznym, a lekarze walczyli o jego życie. Niestety, w czwartek 9 listopada mężczyzna zmarł w szpitalu.

- Potwierdzam, że rzeczywiście doszło do zgonu mężczyzny. Teraz będzie musiała zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni przyczynę śmierci. W tej sytuacji oczywiście zostanie zmieniona kwalifikacja czynu za który odpowie 33-letnia kobieta – komentuje Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Kobieta zapewne odpowie z art. 156 paragraf 3 kodeksu karnego, czyli za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć. Wówczas 33-letniej Annie będzie groziło do 12 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości