Mężczyzna ugodzony nożem

29 października 2017, 08:55, mk
Młody mężczyzna ugodzony nożem w jednym z bloków przy ulicy Dekerta. Lekarze walczą o jego życie. - Miał cały brzuch we krwi – relacjonuje nasza czytelniczka.

Informacje o przyjeździe pogotowia ratunkowego i policji pod blok przy ulicy Dekerta otrzymaliśmy od naszych czytelników. Według ich relacji, do zdarzenia doszło około 6:30 rano – wtedy pod blok podjechało pogotowie.

Z naszych informacji wynika, że doszło tam do ugodzenia nożem w klatkę piersiową. Poszkodowanym ma być mężczyzna, który mieszka w bloku. Na miejscu akcja reanimacyjna trwała kilkadziesiąt minut, później mężczyznę przewieziono do pobliskiego szpitala.

- Podczas kłótni młoda, 33-letnia kobieta dźgnęła nożem swojego konkubenta, 31-letniego mężczyznę - mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator.

Jak mówi jeden z sąsiadów, w mieszkaniu gdzie doszło do tragedii bardzo często dochodziło do awantur. - Często odbywały się tam imprezy – dodaje sąsiad.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości