Wiadomości

Kierowca volkswagena potrącił rowerzystę [zdjęcia]

17 października 2017, 19:12
Do potrącenia rowerzysty doszło we wtorkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Kombatantów. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala, natomiast policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Osobówka roztrzaskała się o autobus [film i zdjęcia]

17 października 2017, 15:26
Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie na drodze krajowej numer 22 w miejscowości Bolemin koło Gorzowa. Na jednym ze skrzyżowań zderzył się autobus PKS i samochód osobowy marki daewoo matiz. Trzy osoby zostały ranne.

Gorzowianie wesprą Owsiaka pod sądem

17 października 2017, 12:32
W poniedziałek 23 października w Sądzie Rejonowym w Słubicach ma odbyć się rozprawa Jurka Owsiaka, który odpowie za przekleństwa na Woodstocku. Sympatycy Owsiaka zapowiadają protest przed sądem. Wśród nich mają być również gorzowianie, którzy organizują specjalny wyjazd z Gorzowa.

Centrum dystrybucyjne Biedronki uroczyście otwarte [zdjęcia]

17 października 2017, 10:33
We wtorek centrum dystrybucyjne sieci Biedronka przy ul. Metalowców w Gorzowie zostało uroczyście otwarte. Jest szesnastym, najnowocześniejszym i największym centrum dystrybucyjnym w Polsce. Docelowo będzie obsługiwać łącznie 200 sklepów na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego oraz zatrudni 320 osób.

Na skrzyżowaniu Myśliborska-Dobra będzie rondo

17 października 2017, 08:19
Wykonawca, który zajmie się przebudową ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie ma wybudować tymczasowe rondo na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej i Dobrej. Wszystko po to, aby ograniczyć utrudnienia w ruchu w momencie wprowadzenia objazdów remontowanej Kostrzyńskiej.

Iversen odchodzi ze Stali Gorzów

16 października 2017, 20:43
Co było plotką, stało się faktem - Niels Kristian Iversen zmienił barwy klubowe. Po 6 latach startów w gorzowskiej Stali, Duńczyk postanowił podpisać kontrakt w Toruniu.

Nowa trasa autobusu T1

16 października 2017, 14:19
Od poniedziałku 16 października autobus komunikacji zastępczej „T1” zmienił trasę w rejonie ul. Sikorskiego, Wybickiego i Estkowskiego w Gorzowie. Dzięki temu pasażerowie nie będą mieli problemów z przesiadką na inne linie.

Zderzenie volkswagena z renault [zdjęcia]

16 października 2017, 12:56
W poniedziałkowe południe doszło do wypadku z udziałem volkswagena i renault w podgorzowskim Deszcznie. Oba samochody znalazły się w rowie. Jedna osoba została ranna.

Propozycje do budżetu radnego Musiałowicza

16 października 2017, 09:22
Mamy kolejne propozycje do budżetu miasta. Tym razem swoje pomysły przesłał do magistratu radny Grzegorz Musiałowicz. To radny, który jest – w naszej ocenie – najbliżej mieszkańców, dlatego też warto wsłuchać się w jego propozycje.

Sezon motocyklowy oficjalnie zakończony [film i zdjęcia]

14 października 2017, 15:29
W sobotę ulicami Gorzowa przejechało blisko 1,5 tysiąca motocyklistów. Fani jednośladów w ten sposób oficjalnie pożegnali sezon, ale również przypomnieli o tym, że z roku na rok na ulicach pojawia się coraz więcej motocykli. Oprócz parady, na uczestników czekało ognisko i zbiórka charytatywna.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski