Wiadomości

Przez blisko rok utrudniony będzie wjazd na most

27 czerwca 2017, 12:12
Już od środy kierowcy jadący przez Most Staromiejski muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do trzeciego, etapu inwestycji – modernizacji wiaduktu stalowego nad ul. Chrobrego.

Nie było chętnych na wraki. Jest kolejna licytacja

27 czerwca 2017, 11:05
Władze Gorzowa chcą przeprowadzić kolejną publiczną licytację samochodów, które stały się własnością miasta. To druga próba sprzedaży pięciu wraków, których nikt nie chciał kupić. Do listy zostało dopisane jeszcze jedno zniszczone auto.

Konie biegały po ulicy Grobla

27 czerwca 2017, 09:39
We wtorkowy poranek czytelnik zaalarmował nas o koniach biegających po ul. Grobla w Gorzowie. Według pana Tadeusza zwierzęta stwarzały zagrożenie w ruchu kołowym. Musiała interweniować policja.

Dni Gorzowa za prawie 1,5 mln zł

26 czerwca 2017, 18:35
Tegoroczne święto miasta, które ma się odbyć w dniach 30 czerwca – 2 lipca ma sporo kosztować. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com władze Gorzowa wydadzą aż 1,4 mln zł na organizację imprezy.

Zamach terrorystyczny na Woodstocku?

26 czerwca 2017, 14:25
Do 23. Przystanku Woodstock pozostało niewiele ponad miesiąc. Wiemy już, że tegoroczny festiwal będzie miał charakter imprezy o podwyższonym ryzyku. Gorzowska policja w końcu opublikowała opinię na temat Woodstocku, w której wylicza zagrożenia m.in. zamach czy wybuch paniki.

Gorzowianie wracają z Belgradu z medalami

26 czerwca 2017, 14:19
Podczas minionego weekendu w Belgradzie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie. Złoty medal wywalczył zawodnik KS G’POWER Gorzów – Przemysław Korsak. Trzy medale wywalczyła też Anna Puławska.

Schody na Piaskach do przebudowy [zdjęcia]

26 czerwca 2017, 10:47
Remont zniszczonych schodów przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie staje się realne. Magistrat ogłosił przetarg na wybór wykonawcy prac. Te mają rozpocząć się jeszcze w wakacje.

Wakacyjne atrakcje dla dzieci i młodzieży

26 czerwca 2017, 10:25
Kulturalne i na sportowo – takie będzie tegoroczne lato w Gorzowie. W organizację zajęć dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta zaangażowały się niemal wszystkie instytucje kultury i kluby sportowe.

Zapchane studzienki to prawdziwa plaga w naszym mieście!

25 czerwca 2017, 20:18
Ponadnormatywne opady deszczu? Zbyt wąskie rury odpływowe, czy może zbyt wysoki poziom Kłodawki? Wszyscy szukają przyczyn ostatnich podtopień przy Jagiełły, Borowskiego i innych ulic w Gorzowie jest banalnie proste.

Stilon podsumowuje dobry sezon

25 czerwca 2017, 20:02
Po zakończonym sezonie, awansie do wyższej klasy rozgrywkowej i zdobyciu Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, zarząd KS Stilon Gorzów wydał oświadczenie, które podsumowuje działalność klubu w ostatnim czasie.


Fotoreportaże