Wiadomości

Gorzowianie pokochali Food-Trucki

21 maja 2018, 07:58
Ładna pogoda, wolna od handlu niedziela i niezwykła popularność dań serwowanych prosto z kuchni na kołkach. Gorzowianie tłumnie odwiedzali kolejny zlot Food Trucków w naszym mieście. Impreza zorganizowana pod patronatem portalu gorzowianin.com okazała się strzałem w dziesiątkę.

Stal Gorzów wygrywa z Częstochową!

20 maja 2018, 22:06
Po zaciętym meczu, Stal Gorzów pokonała na własnym torze Włókniarza Częstochowa 53-37 Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak.

Kierująca suzuki uderzyła w latarnię [zdjęcia]

20 maja 2018, 21:05
W niedzielny wieczór przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca suzuki uderzyła w słup oświetleniowy. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja.

Bulwar pod lupą gorzowskiej policji

19 maja 2018, 11:02
Tłumy młodzieży siedzące na gorzowskim bulwarze i policyjne patrole, które sprawdzały, czy ktoś pije alkohol – tak wyglądał piątkowy wieczór na Bulwarze Wschodnim w Gorzowie. Niestety policjanci nie mogli nikomu wlepić mandatów, bo osoby młodzi ludzie mieli zamknięte butelki z alkoholem.

Food trucki zapraszają na Plac Grunwaldzki!

19 maja 2018, 09:38
To już od dzisiaj! 19 i 20 maja mieszkańcy Gorzowa po raz kolejny będą mogli udać się w kulinarną podróż dookoła świata. Wszystko za sprawą Festiwalu Smaków Food Trucków, który co tydzień odwiedza inne miasta Polski. W najbliższy weekend pojawi się po raz trzeci w Gorzowie, tym razem w nowej lokalizacji – na Placu Grunwaldzkim.

Alte Kameraden w Gorzowie

19 maja 2018, 08:21
Weekend pełen muzycznych atrakcji. W sobotę i niedzielę w Gorzowie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Dętych i Paradnych Alte Kameraden 2018. Nie zabraknie koncertów w plenerze oraz głównego koncertu w amfiteatrze.

Tony papieru dla potrzebujących [zdjęcia]

18 maja 2018, 18:07
Do domów pomocy społecznej oraz osób najbardziej potrzebujących w Gorzowie trafił… papier toaletowy przekazany jako darowizna dla Polskiego Czerwonego Krzyża od kostrzyńskiej firmy. ICT Poland przekazała 918 worków papieru toaletowego.

Noc Muzeów w Gorzowie

18 maja 2018, 13:57
Mieszkańcy Gorzowa mogą się wybrać w piątkowy wieczór do muzeum przy ul. Warszawskiej lub do Spichlerza przy ul. Fabrycznej w ramach nocy muzeów. Nie zabraknie konkursów, pokazów filmów czy ciekawych rekonstrukcji.

Tymczasowe rondo na Myśliborskiej gotowe [zdjęcia]

18 maja 2018, 12:56
Kierowcy jadący ul. Myśliborską i Dobrą w Gorzowie mają mieć łatwiej. Wszystko przez ukończoną budowę ronda tymczasowego i zmianę organizacji ruchu. Rondo ma rozładować korki i ułatwić wyjazd z ul. Dobrej w godzinach szczytu.

Muzyka nie ma granic

18 maja 2018, 11:38
W piątek 18 maja o godz. 20 w Dankowie odbędzie się pierwszy koncert zespołu No Borders Band, który tworzy młodzież z II LO w Gorzowie, Warszawy oraz z Niemiec. Co istotne w skład zespołu wchodzą uchodźcy z Syrii i Afganistanu. Grupa jesienią wyruszy w specjalną trasę koncertową.


Fotoreportaże


x
Praca!