Wiadomości

Srebro dla juniorów Stali!

20 lipca 2018, 22:30
Stalowcy wicemistrzami Polski Młodzieżowych Par Klubowych. Pierwsze miejsce zajęli juniorzy leszczyńskiej Unii, a trzecie – Sparty Wrocław. Poza podium między innymi żużlowcy Falubazu Zielona Góra.

Kto zadba o małych przedsiębiorców?

20 lipca 2018, 21:52
Przechadzając się ulicami Gorzowa zauważamy wiele inwestycji, remontów, które z jednej strony są koniecznością, z drugiej zaś utrudniają życie, ale inaczej się nie da, ponieważ poprzednie cztery kadencje prezydenta Jędrzejczaka to szesnaście lat, które można określić mianem niewykorzystanych szans i przeszacowanych inwestycji.

Oszuści znów w akcji

20 lipca 2018, 16:38
W piątek na terenie Gorzowa doszło do co najmniej dwóch prób wyłudzenia pieniędzy „na wnuczka” i „na policjanta”. Na szczęście seniorzy nie dali się oszukać i nie przekazali gotówki.

Opóźnione autobusy i agresywni kierowcy

20 lipca 2018, 16:03
Kolejne sygnały o nieprawidłowościach w komunikacji zastępczej docierają od naszych czytelników. Pasażerowie pociągu IC Kociewie skarżą się na ciągłe opóźnienia i wręcz chamskie zachowanie kierowców autobusów.

Wybili szybę i wynieśli cenny sprzęt ze sklepu

20 lipca 2018, 13:50
Do zuchwałej kradzieży doszło w nocy z czwartku na piątek w sklepie przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Złodzieje wybili szybę w drzwiach wejściowych i ukradli sprzęt elektroniczny wart kilkanaście tysięcy złotych.

Czołówka dwóch aut, trzecie w rowie [zdjęcia]

19 lipca 2018, 16:44
W czwartkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 151 pomiędzy Gorzowem, a Barlinkiem doszło do wypadku w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

Złej jakości paliwo w Gorzowie

19 lipca 2018, 15:28
UOKiK od wielu lat przeprowadza kontrole na stacjach paliw w całym kraju. Regularnie sprawdzane są też paliwa w naszym mieście. Ostatnia kontrola pokazała, że jedna – tania stacja benzynowa ma złej jakości paliwo.

Straszny dom w wersji light

18 lipca 2018, 18:35
Każdy kto lubi się bać powinien odwiedzić Scary House, czyli nowe miejsce rozrywki które od blisko miesiąca działa w Gorzowie. Jednak do tej pory dom grozy był przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia. Natomiast od niedzieli zostanie wprowadzona wersja łagodniejsza dla osób od 14 roku życia i tych mniej odważnych.

Posprzątajmy razem Gorzowskie Murawy

18 lipca 2018, 15:44
Gorzowscy społecznicy chcą w sobotę 21 lipca posprzątać śmieci na terenie rezerwatu przyrody Gorzowskie Murawy. Organizatorzy zapewniają worki i rękawiczki dla mieszkańców, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w akcji.

Boom na małe mieszkania trwa

18 lipca 2018, 13:39
Inwestowanie w nieruchomości stało się popularne, a przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na mieszkania w dużych miastach – bardzo dochodowe. Coraz więcej osób upatruje w tej formie lokowania kapitału sposobu na dodatkowy przychód teraz jak i na emeryturze. Problem w tym, że małe mieszkania schodzą jak na pniu.


Fotoreportaże


x
Praca!