Wiadomości

Utrudnienia w ruchu na Koniec Lata Party

24 sierpnia 2017, 11:35
W najbliższy weekend kierowców samochodów czekają spore utrudnienia. Wszystko przez odbywającą się w Gorzowie imprezę Koniec Lata Party. Oznacza to wyłączenie z ruchu mostu Staromiejskiego oraz wprowadzenia objazdów.

W przyszłym tygodniu pojedziemy ulicą Walczaka

23 sierpnia 2017, 18:05
To wprost nie do uwierzenia! Ulica Walczaka ma być przejezdna i to już pod koniec sierpnia. Zamknięta od blisko 400 dni ulica ma już jedną warstwę asfaltu.

Podpowiedz jak ma wyglądać dworzec PKP w Gorzowie

23 sierpnia 2017, 14:05
Polskie Koleje Państwowe S.A. organizują kreatywne warsztaty dotyczące przebudowy dworca kolejowego w Gorzowie. Zainteresowani mieszkańcy mogą zgłaszać swój udział do 6 września.

Na Kostrzyńską jeszcze poczekamy

23 sierpnia 2017, 10:43
Szykują się kolejne opóźnienia, jeżeli chodzi o rozpoczęcie przebudowy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Wszystko przez odwołania firm uczestniczących w przetargu. Chociaż magistrat przeanalizował ponownie oferty, to wciąż nie można podpisać umowy z wykonawcą.

Alarm bombowy przy Grottgera w Gorzowie [zdjęcia]

22 sierpnia 2017, 21:18
We wtorkowy wieczór gorzowskie służby otrzymały zgłoszenie o pozostawionej teczce przy ul. Grottgera. Został ogłoszony alarm, a z pobliskich budynków ewakuowano mieszkańców.

Zboczeniec na klatce przy Zubrzyckiego

22 sierpnia 2017, 14:46
Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się czytelniczka, która opisała historię jaka przydarzyła się jej w miniony weekend na osiedlu Dolinki w Gorzowie. Kobieta bała się wejść do domu, bo na klatce schodowej był mężczyzna, który się onanizował.

Zaginiona 14-latka sama wróciła do ośrodka

22 sierpnia 2017, 12:58
Przez ponad dwa tygodnie policjanci z Gorzowa, Kostrzyna nad Odrą i całej Polski szukali 14-letniej Amelii, która zaginęła na Przystanku Woodstock. Dziewczyna, kiedy dowiedziała się, że jest poszukiwana, sama wróciła do ośrodka wychowawczego.

Dezinformacja pasażerska na dworcu Wschodnim

22 sierpnia 2017, 11:53
Na system informacji pasażerskiej na stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni jeszcze poczekamy. Pasażerowie skarżą się, że pozostawieni są sami sobie, a numery telefonów na plakatowych rozkładach jazdy milczą. Chodzi przede wszystkim o pociągi Intercity.

Food Trucki ponownie zawitają do Gorzowa!

22 sierpnia 2017, 09:41
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Impreza pod patronatem portalu gorzowianin.com odbędzie się w dniach 9-10 września na parkingu przy Galerii Manhattan.

Z PUK-a Linus, w odwodzie Craig Cook?

21 sierpnia 2017, 19:45
Półfinał ze Spartą bez Nielsa Kristiana Iversena? Wszystko na to wskazuje, bo leczenie Duńczyka może potrwać nawet 6 tygodni. PUK-a ma zastąpić Linus Sundstroem, chociaż sternicy gorzowskiego klubu rozglądają się za innym zawodnikiem.


Fotoreportaże