wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Wiadomości

Kultowa pizzeria wróci do Gorzowa?

23 lutego 2017, 13:55

Umowa jeszcze nie podpisana, ale ma to stać się w ciągu najbliższych kilku dni. Askana ma zaskoczyć swoich klientów nową strefą restauracyjną a w niej ma znaleźć się najbardziej popularna na świecie pizzeria. Po kilku latach niebytu, Pizza Hut ma szansę wrócić do Gorzowa!

Nad morze czy w góry - autobusem z Gorzowa

23 lutego 2017, 12:14

W Góry czy nad morze nawet za złotówkę! To co prawda chwyt reklamowy, ale jest szansa, że do Kołobrzegu i Jeleniej Góry pojedziemy praktycznie za bezcen. Polski Bus we współpracy z Arriva Bus i PKS Jelenia Góra uruchamia bezpośrednią linię autobusową.

Piesek bez łapki szuka domu

23 lutego 2017, 11:06

W miniony weekend w Witnicy został potrącony kundelek. Pies był w bardzo ciężkim stanie. Został znaleziony przez kobietę, które przetransportowała go do lecznicy weterynaryjnej w Gorzowie. Niestety zwierzęciu trzeba było amputować łapkę.

Ponad 1 mln zabitych ptaków i 13 tys. ton obornika

23 lutego 2017, 10:06

Służby wojewody okrzyknęły sukces, jeżeli chodzi o walkę z ptasią grypą w okolicach Gorzowa. Oczywiście nie wszystko w rzeczywistości było takie piękne, jak przedstawiono to podczas specjalnej konferencji.

Wypadek w Zdroisku. Kierowca busa wyprzedzał na zakręcie [zdjęcia]

22 lutego 2017, 22:15

W środowy wieczór na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Zdroiska doszło do wypadku z udziałem busa marki volkswagen i samochodu osobowego marki peugot. Dwie osoby zostały ranne.

Selfie z żubrem

22 lutego 2017, 19:09

Olbrzymi żubr wrócił w okolice Gorzowa. Tym razem na swojej drodze spotkał go jeden z gorzowian, który wracał drogą krajową nr 22 do domu. Mężczyzna postanowił się zatrzymać i zrobić sobie zdjęcie ze zwierzęciem.

Remont Wróblewskiego jeszcze w tym roku

22 lutego 2017, 16:36

Ulica Wróblewskiego w Gorzowie to jedna z dróg na osiedlu Górczyn, która potrzebuje pilnego remontu. Ten rozpocznie się już w czasie wakacji. Obecnie trwają prace projektowe.

Co z boiskami dla piłkarzy? Miasto pyta mieszkańców

22 lutego 2017, 13:33

Budowa dwóch boisk treningowych, to dla gorzowskich piłkarzy bardzo ważna inwestycja o którą walczyli od dłuższego czasu. Jednak na stronie Urzędu Miasta Gorzowa pojawiła się ankieta dotycząca właśnie tych boisk.

Do Gdyni w końcu o czasie!

22 lutego 2017, 12:30

Gdzie jest TLK Kociewie? Przyjeżdża na czas! Od wczoraj pociąg z Gorzowa do Trójmiasta kursuje już według nowego rozkładu jazdy i zamiast 60 czy 130 minut opóźnienia przyjeżdża do Gdyni o czasie.

Śródmieście i centrum też wybrało swój projekt

22 lutego 2017, 10:30

Mieszkańcy Śródmieścia i centrum Gorzowa zdecydowali co w ich rejonie zostanie zrobione w ramach budżetu obywatelskiego 2018. Pod długiej dyskusji połączyli sześć pomysłów w jeden projekt.