Wiadomości

Rozpędzony mercedes wjechał w BMW. Potrącony nastolatek [zdjęcia]

10 listopada 2017, 22:37
Do nietypowego potrącenia na przejściu dla pieszych doszło w piątkowy wieczór przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Ranny został 17-latek, który trafił do szpitala.

Inteligentny szlaban wpuści karetkę pod blok

10 listopada 2017, 12:04
Spółdzielnia Włókno w Gorzowie zainwestowała w inteligenty szlaban, który reaguje na dźwięk syren wydawanych przez wozy ratownicze, czyli karetkę, policję czy straż pożarną. Szlaban został zainstalowany przy ul. Ogińskiego. Ale to nie jedyne rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo wprowadzone przez spółdzielnię.

31-letni Adrian zmarł w szpitalu

10 listopada 2017, 10:22
Powracamy do sprawy ugodzenia nożem, do jakiego doszło pod koniec października przy ulicy Dekerta w Gorzowie. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, mężczyzna zmarł w szpitalu. Natomiast jego partnerce będzie groziła wyższa kara.

Rok przed wyborami prezydentem Gorzowa zostałby…

9 listopada 2017, 23:02
Chociaż do wyborów samorządowych pozostał jeszcze rok, a kampania wyborcza oficjalnie nie wystartowała, to postanowiliśmy zapytać się naszych czytelników, kogo poparliby w wyborach na prezydenta Gorzowa. Co istotne, żadna z kandydatur nie jest oficjalnie zatwierdzona. Wiadomo jedynie, że o fotel prezydenta będzie ubiegał się ponownie Jacek Wójcicki.

Uczniowie i nauczyciele chcą powrotu linii 128

9 listopada 2017, 18:22
Nauczyciele i uczniowie chcą powrotu linii 128. Dla wielu było to idealne połączenie do pracy, czy szkoły. Teraz gdy remonty dróg jeszcze bardziej utrudniają poruszanie się po mieście, dojazd z odległych miejsc w mieście na Piaski zajmuje nawet godzinę.

Skatowana suczka powoli wraca do zdrowia [film]

9 listopada 2017, 18:02
Sprawa pobitej suczki husky ze Skwierzyny poruszyła wiele osób. Pies przebywa nadal w lecznicy w Gorzowie, po tym jak został skatowany drewnianym kołkiem przez 62-latka. Wiadomo, że zwierzę będzie musiało przejść długą rehabilitację.

Starszy mężczyzna zgwałcony przez obywatela Mołdawii

9 listopada 2017, 12:30
Do szokującego i dramatycznego zdarzenia doszło w środę w Kostrzynie nad Odrą, gdzie zgwałcony został około 70-letni mężczyzna. Zatrzymany w tej sprawie został 39-latek, który został przewieziony do komendy w Gorzowie.

Nowe ścieżki rowerowe w 2018 roku

9 listopada 2017, 11:21
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się budową ścieżki rowerowej przy ul. Walczaka oraz Piłsudskiego, Alei ks. Andrzejewskiego i Roosevelta. Prace mają zakończyć się we wrześniu przyszłego roku.

Skatował suczkę husky. Jest w rękach policji [film]

8 listopada 2017, 15:45
W środę policjanci zatrzymali mężczyznę, który tydzień temu skatował psa w Skwierzynie. Obecnie suczka przebywa nadal w lecznicy w Gorzowie.

Na ścieżce mieszkańców stanie blok

8 listopada 2017, 12:13
Mieszkańcy bloków przy ul. Matejki na skarpie martwią się, że ich droga na skróty do przejścia dla pieszych została odcięta przez metalowy płot. Niestety ta sytuacja się nie zmieni, ponieważ działka należy do prywatnego inwestora, który planuje w tym miejscu budowę bloku.
Fotoreportaże