Wiadomości

Ranking jakości życia. Jak wypada Gorzów?

14 września 2018, 16:15
Tygodnik Polityka porównał jakość życia w polskich miastach. Pod lupę zostały wzięte miasta na prawach powiatu. Jak wypadły w tym zestawieniu Gorzów i Zielona Góra?

Jakie są opóźnienia na Sikorskiego?

14 września 2018, 13:14
Wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego w Gorzowie firma Trakcja PRKil S.A. przedstawiła harmonogram prac na najbliższe trzy miesiące. Niestety niektóre etapy inwestycji mają spore opóźnienie. A niektóre nawet nie wiadomo, kiedy się rozpoczną.

Biskup nie widział przeciwwskazań

14 września 2018, 11:36
Tona jadu i hektolitry żółci zostały wylane na gorzowską Stal i proboszcza katedry. Wszystko to z powodu banneru reklamującego zbliżający się wielkimi krokami finał mistrzostw Polski na żużlu. Oburzonych działaniami klubu i parafii jest wielu.

Koniec z tanimi działkami w Gorzowie

13 września 2018, 19:13
W listopadzie odbędzie się ostatni przetarg na kupno taniej działki budowlanej w Gorzowie. Wszystko przez to, że od nowego roku zmieniają się przepisy i miasto nie będzie mogło już sprzedawać działek za niższą cenę.

Kradli kratki kanalizacyjne

13 września 2018, 16:06
Strażnicy miejscy z Gorzowa zatrzymali dwie osoby, które w ciągu ostatnich kilku dni kradły kratki kanalizacyjne, które były następne cięte na kawałki i sprzedawane w punkcie skupu złomu. Mężczyźnie i kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Dzikie wysypisko śmieci na podwórku [zdjęcia]

13 września 2018, 14:03
Na jednym z podwórek przy ul. Krzywoustego w Gorzowie powstało dzikie wysypisko śmieci, które tworzyło się tam od kilku tygodni. Dzięki interwencji portalu gorzowianin.com śmieci zostały usunięte.

Policyjna akcja na Kostrzyńskiej

13 września 2018, 13:22
Kilka policyjnych patroli szuka mężczyzny, który przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie staranował nieoznakowany radiowóz i uciekł pieszo z pojazdu. Jak podaje policja, są to działania kryminalnych.

Ogromny pożar ciężarówki na stacji paliw w Gorzowie [zdjęcia]

12 września 2018, 21:44
W środowy wieczór na stacji paliw przy ul. Złotego Smoka doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Zagrożona była stacja paliw oraz zaparkowana obok ciężarówka. Z ogniem walczyło 10 zastępów straży pożarnej.

Na co pójdą miliony przeznaczone na Grand Prix?

12 września 2018, 20:56
3,6 miliona złotych – tyle miasto Gorzów miało przeznaczyć na organizację trzech imprez cyklu Grand Prix na żużlu. Do tej puli, pieniądze miała dorzucić jeszcze Stal Gorzów. Jak wszyscy wiemy, Gorzów przegrał licytację z Wrocławiem. Na co więc „zaoszczędzone” w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone? Czy wspomogą inne kluby sportowe w naszym mieście?

Na osiedlu Piaski powstanie rondo

12 września 2018, 14:30
Władze Gorzowa ogłosiły właśnie piąty przetarg na wybór wykonawcy przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego. Jak się okazuje, w ramach remontu drogi na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Czarnieckiego zaplanowana jest budowa ronda.


Fotoreportaże