Wiadomości

Awaria wodociągu na Al. Konstytucji 3 Maja

12 lutego 2019, 09:22
We wtorkowy poranek przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do awarii rurociągu wodociągowego. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie informuje, że usterka powinna zostać usunięta do godz. 16.

Ile jest osób bezdomnych w Gorzowie?

12 lutego 2019, 08:58
Liczba osób bezdomnych w mieście wzrosła czy zmalała? Na to pytanie odpowie nocne liczenie bezdomnych w Gorzowie, które rozpocznie się w środowy wieczór. W liczeniu weźmie udział kilkadziesiąt osób, w tym pracownicy socjalni, straż miejska czy policja.

Kompletnie pijany jechał ciężarówką po S3

11 lutego 2019, 17:11
W poniedziałkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 z Gorzowa do Myśliborza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Kierowca uderzył w bariery energochłonne rozdzielające pasy jezdni. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany, wydmuchał 3 promile.

Włamali się do kiosku i ukradli papierosy

11 lutego 2019, 13:48
Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem do kiosku w centrum Gorzowa. Policjanci zatrzymali mężczyzn na gorącym uczynku, jak wynosili papierosy z kiosku. Okazało się, że dwóch z nich włamało się do tego samego kiosku dwa dni wcześniej.

Łapówka dla policjanta za brak mandatu

11 lutego 2019, 11:22
Policjanci z Gorzowa zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna zaproponował policjantom 50 euro, w zamian za brak mandatu. Kierowca został zatrzymany i usłyszał zarzuty wręczenia łapówki. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Zderzenie mercedesa i ciężarówki na S3 [zdjęcia]

11 lutego 2019, 11:08
W poniedziałkowe przedpołudnie na węźle Gorzów Zachód trasy S3 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes i samochodu ciężarowego. Poszkodowane zostały dwie osoby z mercedesa.

Co z operacjami na chirurgii gorzowskiego szpitala?

11 lutego 2019, 10:36
Zarząd szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie na początku lutego wstrzymał przyjęcia i zabiegi na chirurgii ogólnej i onkologicznej, jednak operacje ratujące życie były cały czas przeprowadzane. Sytuacja jeszcze w tym tygodniu ma się zmienić, a operacje mają zostać wznowione.

Roztrzaskane renault pod Gorzowem [zdjęcia]

11 lutego 2019, 08:53
W poniedziałkowy na drodze wojewódzkiej nr 151 na odcinku Gorzów - Barlinek, tuż przed miejscowością Łubianka doszło do poważnego wypadku. Kierowca renault dachował. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wypadł silnik. Droga na Barlinek jest zablokowana.

Gorzów w Walentynki przeciwko przemocy

11 lutego 2019, 07:30
Po raz kolejny Gorzów włączy się w akcję „One Billion Rising/Nazywam się Miliard”. Dlatego też w czwartek 14 lutego na Starym Rynku mieszkańcy miasta zatańczą przeciwko przemocy wobec kobiet.

Kiedy nowe tramwaje wyjadą na ulice Gorzowa?

10 lutego 2019, 17:37
Wiadomo, że nowoczesne tramwaje od Pesy będą przywożone do Gorzowa partiami. Pierwsze cztery sztuki przyjadą w kwietniu, kolejne pięć w maju i czerwcu. Niestety niepewny jest termin, kiedy tramwaje wyjadą na ulice miasta, aby wozić pasażerów. Początkowo mówiono o czerwcu, ale teraz bardziej realny jest wrzesień.


Fotoreportaże


x