Wiadomości

Wójcicki traci poparcie Ruchów Miejskich

20 maja 2017, 22:49
Obradujący w Katowicach Kongres Ruchów Miejskich wycofał swoje poparcie dla prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego. Jak podkreślają przedstawiciele ruchu, Wójcicki musi zmienić styl zarządzania miastem.

Cyrk ze zwierzętami wystąpi pomimo zakazu

20 maja 2017, 17:28
W niedzielę w Gorzowie odbędzie się pokaz cyrku ze zwierzętami. To wszystko nie podoba się obrońcom praw zwierząt, którzy zaplanowali protest. Początek o godz. 13 na gorzowskim Górczynie.

Miasto ma dosyć firmy Taumer? [zdjęcia]

20 maja 2017, 16:21
Niekończący się remont ul. Warszawskiej i Walczaka, to udręka dla znacznej części mieszkańców Gorzowa. Problemów i ciągle przesuwających się terminów mają dosyć również władze, które zapowiadają podjęcie konkretnych działań.

Architekci ze Szczecina zaprojektują europejskie przedszkole

20 maja 2017, 14:48
Władze Gorzowa rozstrzygnęły przetarg na przygotowanie programu funkcjonalno-użytkowego budowy przedszkola miejskiego na osiedlu Europejskim. Dokument ma być gotowy do końca sierpnia.

Pijany kierowca skutera doprowadził do wypadku

19 maja 2017, 16:52
Mając prawie 2 promile jechał skuterem i doprowadził do zderzenia z osobowym volkswagenem. Do szpitala w Gorzowie trafił chory i również pijany pasażer skutera. 32-letni kierujący skuterem odpowie przed sądem.

Miuosh na Dniach Gorzowa!

19 maja 2017, 13:16
Kolejnym artystą, który wystąpi podczas tegorocznego święta miasta jest popularny raper – Miuosh. To nie lada gratka dla fanów hip hopu.

Mustang roztrzaskany o transformator [zdjęcia]

19 maja 2017, 12:50
Kierowca forda mustanga przebił ogrodzenie i uderzył w transformator. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Sami sobie gotujemy ten los...

18 maja 2017, 23:28
Lubuskie może rzeczywiście nie jest dla gorzowian szczególnie „sexy”, bo świadomość, że subregion gorzowski, to zaledwie jadna trzecia ludności, a największe miasta regionu znajdują się na Południu, mocno niektórych irytuje. Ale to nie w Zielonej Górze ukuto stwierdzenie „w sam raz”, ale w Gorzowie, zamiast czegoś w rodzaju: chcemy być w czubie.

Wspólne sprzątanie Kłodawki - odsłona druga

18 maja 2017, 17:16
W najbliższą sobotę jest zaplanowane kolejne sprzątanie okolic Kłodawki. Urząd Miasta ponownie pomoże gorzowianom. Na uczestników sprzątania będzie czekał duży kontener, którym wywiezione zostaną nieczystości, a do dyspozycji uczestników akcji będą również worki na śmieci dostarczone przez ratusz.

Zderzenie dwóch aut na Fredry

18 maja 2017, 15:15
Czołowe zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Fredry i Staszica. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe – Mitsubishi i Opel


Fotoreportaże