Wiadomości

Staruszkowie podrzucani do szpitala

10 lipca 2018, 13:57
Praktycznie na każdym oddziale szpitala w Gorzowie znajdują się osoby starsze, które już dawno powinny opuścić oddział i przebywać w domu. Jednak, pomimo prób, nikt z rodziny nie odbiera takiej osoby ze szpitala. Jak zauważają lekarze z gorzowskiego szpitala, to spory problem, który nasila się w okresie wakacyjnym i świątecznym.

Pijany kierowca roztrzaskał forda o drzewa

10 lipca 2018, 13:36
Do dramatycznego wypadku doszło we wtorkowe południe na drodze wojewódzkiej ze Skwierzyny do Świniar. Kierowca forda wypadł z drogi i rozbił auto o drzewo. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. Okazało się, że 26-letni kierowca był pod wpływem alkoholu.

Po pijaku potrącił 3 osoby i uciekł

10 lipca 2018, 10:06
W nocy z piątku na sobotę trzech pieszych zostało potrąconych przez kierowcę samochodu osobowego. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia, jak się okazało był kompletnie pijany.

Alarm bombowy w Skwierzynie

9 lipca 2018, 15:19
Specjalistyczny robot do ładunków wybuchowych, pies tropiący z Zielonej Góry, kilka zastępów straży pożarnej, władze gminy i policja. Wszyscy zabezpieczali teren wokół warsztatu samochodowego, w którym znaleziono paczkę z nieznaną zawartością w podczepioną pod pojazdem. Okazało się, że był to nadajnik GPS.

Schody Donikąd: Co z administracją celno-skarbową?

9 lipca 2018, 10:26
W trakcie rozmowy z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim na antenie lokalnej stacji radiowej, w dniu 28 czerwca, dziennikarz rozgłośni podjął między innymi temat głośnych protestów słyszalnych w Zielonej Górze w związku z planowanym ulokowaniem Administracji Celno -Skarbowej w Gorzowie.

Koncepcja północnej obwodnicy w listopadzie 2018

9 lipca 2018, 10:19
Prezydent Jacek Wójcicki powrócił do pomysłu budowy północnej obwodnicy miasta, a w tym budowy ul. Kamiennej. Miasto rozstrzygnęło właśnie przetarg na przeprowadzenie analizy możliwości budowy obwodnicy oraz opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej. Projekt ma być gotowy do końca listopada.

Autobusy pod kontrolą policji [zdjęcia]

9 lipca 2018, 09:51
Policjanci drogówki z Gorzowa przeprowadzają liczne kontrole autokarów, którymi dzieci i urlopowicze udają się w wakacyjne podróże. Stan techniczny pojazdu i trzeźwość kierowcy to podstawowe elementy każdej kontroli. Jeżeli autobus jest niesprawny, to przewoźnik musi podstawić nowy pojazd.

Opel w Gorzowie zmienia właściciela

8 lipca 2018, 21:45
Opel zmienił niedawno właściciela z GM, na francuską grupę PSA. W Gorzowie również nastąpią zmiany, lecz nie będą one miały związku z działaniami wielkich koncernów samochodowych. Już jesienią salon Opla przeniesie się na ul. Kasprzaka nieopodal salonów innych marek grupy GEZET.

Zapnij pasy - one ratują życie!

8 lipca 2018, 10:48
Często przez nas ignorowane, zakładamy je tylko dlatego, aby uniknąć mandatu, bądź wtedy, kiedy nie możemy już znieść „pikania” w samochodzie przypominającego o tym obowiązku. Pasy – one często ratują nam życie.

Zmarzlik tym razem na podium!

7 lipca 2018, 21:33
Bartosz Zmarzlik zajmuje w GP Szwecji trzecie miejsce. W finale przegrał z fenomenalnym dziś Janowskim i Lindgrenem. Czwarty do mety przyjechał Tai Woffinden.


Fotoreportaże


x
Praca!