Wiadomości

Potrącił pieszą i uciekł

12 września 2018, 13:42
Policjanci z Gorzowa szukają kierowcy dostawczego volkswagena, który w środę potrącił 68-letnią kobietę na przejściu dla pieszych przy ul. Walczaka. Kierowca po tym, jak potrącił pieszą, odjechał z miejsca zdarzenia.

Centrum przesiadkowe bez pętli tramwajowej

12 września 2018, 12:58
Znamy więcej szczegółów dotyczących budowy centrum przesiadkowego w Gorzowie. Według koncepcji przedstawionej przez projektanta, przy dworcu PKP powstanie strefa „Kiss&Ride”, ale zostanie zlikwidowana pętla tramwajowa. Prace mają ruszyć w 2019 roku.

Głód zmian w Gorzowie jest duży, ale cwaniacy silniejsi

11 września 2018, 22:02
Wyborcza gra ma swoje żelazne reguły: okładamy się w kampanii, udajemy, iż ostatnich czterech lat i więcej nie było, a po wyborach jakoś się poukładamy. Gorzów, jak wiele innych miast, trawią kliki, które swoją bezrefleksyjną pazernością, blokują rozwój.

Młodzi kierowcy zapłacą 3x wyższe składki

11 września 2018, 14:54
Młodzi kierowcy spowodowali w ubiegłym roku najwięcej wypadków drogowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie im ubezpieczyciele oferują najwyższe składki OC. Obecnie płacą oni niemal 3-krotnie więcej niż wynosi średnia cena w kraju.

Błąd w sztuce lekarskiej? Śledztwo trwa

11 września 2018, 13:50
Medialna burza wybuchła po artykule, który ukazał się na portalu Wirtualna Polska. W artykule rodzina oskarżała szpital o błąd w sztuce lekarskiej. Młoda mieszkanka naszego miasta miała zostać odesłana do domu po konsultacji na SOR w Gorzowie. Następnego dnia zmarła.

Na osiedlu grasuje pedofil? Rodzice boją się o dzieci

11 września 2018, 10:31
Od kilku miesięcy po osiedlu Manhattan w Gorzowie kręci się mężczyzna, który robi zdjęcia dzieciom. Rodzice boją się, że może to być pedofil, który w niewiadomy sposób wykorzystuje zdjęcia ich pociech. Sprawą zajmuje się policja.

Wiadukt pomalowany, kierowcy zostali z problemem [zdjęcia]

10 września 2018, 22:24
Co prawda malowanie wiaduktu kolejowego nad ul. Chrobrego zostało zakończone, ale jego skutki odczuwają kierowcy samochodów. Wszystko przez to, że auta przejeżdżające pod wiaduktem w trakcie malowania natryskowego, zostały pobrudzone farbą. Kierowcy chcą odszkodowania za zniszczony lakier.

Roboty na Kostrzyńskiej idą pełną parą [zdjęcia]

10 września 2018, 16:27
Praca na dwóch etapach przebudowy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie idą pełną parą, a firma Budimex która realizuje inwestycję przedstawia harmonogram robót na najbliższe tygodnie. Według zapowiedzi, w październiku ma również ruszyć etap czwarty.

Kopali przejeżdżające auta w Gorzowie. Teraz szuka ich policja [film]

10 września 2018, 14:09
W piątkowy wieczór dwóch pijanych mężczyzn biegało pomiędzy samochodami w rejonie ronda Kosynierów Gdyńskich i ul. Łokietka. Mężczyźni rzucali się na przejeżdżające auta, a niektóre z nich kopali. Po medialnym nagłośnieniu sprawy, ustaleniem tożsamości mężczyzn zajęła się policja. Funkcjonariusze czekają również na zgłaszanie się świadków.

Ruszyło obywatelskie głosowanie

10 września 2018, 12:39
Od poniedziałku możemy głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2019. Swoje trzy głosy będziemy mogli oddać do 23 września - w sposób tradycyjny (z użyciem papierowej karty) lub elektronicznie.


Fotoreportaże