Wiadomości

Modernizacja estakady kolejowej na półmetku [film]

8 listopada 2017, 11:48
Prace przy remoncie estakady kolejowej w Gorzowie idą pełną parą. Obecnie zrealizowano 50 procent inwestycji i wszystko wskazuje, że wykonawca dotrzyma terminu zakończenia robót.

Doświetlenie przejść pod znakiem zapytania

7 listopada 2017, 17:52
Władze Gorzowa planowały jeszcze w tym roku doświetlić kilka przejść dla pieszych w mieście. Do ogłoszonego przetargu stawiła się tylko jedna firma, która złożyła ofertę znacznie wyższą niż kwota, którą przeznaczył magistrat na tę inwestycję.

Wykonawca bierze się do roboty na Myśliborskiej [zdjęcia]

7 listopada 2017, 09:51
We wtorek wykonawca ul. Myśliborskiej przystąpił do kolejnego etapu prac. Rozebrany zostanie chodnik od północnej strony, a w tym miejscu powstanie droga tymczasowa. Zmiany zostaną wprowadzone również na rondzie Szczecińskim.

Bitwa o medale, czy walka o utrzymanie?

6 listopada 2017, 14:11
Zamiast licytować się o gwiazdy, wybrali trudniejszą drogę. Na początku wyniki mogą być słabsze, a kibice niezbyt zadowoleni. W perspektywie jednak to może się opłacić.

Nowa nawierzchnia na Wróblewskiego

6 listopada 2017, 13:29
Powoli dobiega końca remont ul. Wróblewskiego w Gorzowie. Firma Eurovia we wtorek przystąpi do ostatniego etapu prac, które potrwają do końca tygodnia.

Kolejne utrudnienia przy estakadzie kolejowej

6 listopada 2017, 09:30
Wykonawca estakady kolejowej w Gorzowie przystąpił do kolejnego etapu prac. Kierowcy muszą liczyć się z nowymi utrudnieniami, w tym sygnalizacją świetlną, która będzie sterowała ruchem.

Po co komu tacy radni? Żeby się pośmiać...

5 listopada 2017, 21:27
Dla wielu poważnych przedsiębiorców, specjalistów i ekspertów, czy po prostu ludzi spełnionych zawodowo, propozycja bycia radnym, jest tą z kategorii kabaretowych. Radni zdecydowali się w przeszłości, że nie będą wpuszczać do Gorzowa cyrków ze zwierzętami, ale sami uprawiają formy, o wiele bardziej szkodliwe społecznie.

Trudne starcie z liderem tabeli

5 listopada 2017, 15:47
Agnieszka Szott-Hejmej i Justyna Żurowska-Cegielska staną naprzeciw naszej drużynie. Tym razem akademiczki wyjeżdżają do Bydgoszczy, gdzie zmierzą się z niepokonaną w tym sezonie drużyną Artego.

Co ze znakiem STOP na rondzie Gdańskim?

5 listopada 2017, 14:18
Kierowcy chcieliby likwidacji znaku STOP przy ul. Górczyńskiej przed wjazdem na rondo Gdańskie na zawieszenia kursowania tramwajów. Jednak władze Gorzowa twierdzą, że nie mogą ściągnąć znaku ze względów bezpieczeństwa.

Policja szuka oprawcy skatowanej suczki [film]

5 listopada 2017, 13:22
Skatowany pies wciąż przebywa w lecznicy w Gorzowie. Stan suczki jest stabilny, ale ciężki. Nie wykluczone, że potrzebne będą kolejne operacje. Niestety sprawca wciąż jest poszukiwany przez policję.
Fotoreportaże