Wiadomości

Atak nożownika w parku Kopernika

9 września 2017, 15:36
W sobotni poranek dwóch mężczyzn zostało ugodzonych nożem przez nieznanego sprawcę. Ranni mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Natomiast policjanci szukają napastnika.

Festiwal Smaków Food Trucków ponownie w Gorzowie!

9 września 2017, 11:19
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie. Już 9 i 10 września na parkingu przy Galerii Manhattan ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. W kulinarną podróż dookoła świata gości zabierze ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią.

Grzybiarz zgubił się w lesie

9 września 2017, 09:34
Policjanci z Gorzowa pomogli mężczyźnie, który podczas wyprawy na grzyby zgubił się w lesie w okolicach Lubiszyna. Mężczyzna z powiatu pyrzyckiego został odnaleziony cały i zdrowy.

Gorzowska katedra z rządowym dofinansowaniem

8 września 2017, 17:24
Remont katedry w Gorzowie ma ruszyć w październiku. Do tej pory ma zostać przygotowany projekt techniczny i kosztorys napraw. Wiadomo, że odbudowa katedry pochłonie kilkanaście milionów złotych.

Z maską na twarzy obnaża się przed kobietami

8 września 2017, 13:34
Policjanci z Gorzowa otrzymali dwa oficjalne zgłoszenia o mężczyźnie, który zaczepia kobiety i obnaża się przed nimi. Do tego typu zdarzeń dochodziło przy ul. Żwirowej i Słowiańskiej.

Kierowcy jeżdżą jak chcą na Chrobrego

8 września 2017, 10:28
Pomimo nakazu jazdy na wprost z mostu Staromiejskiego w ul. Chrobrego, wielu kierowców po prostu ignoruje doskonale widoczny znak. Wśród osób, które łamią przepisy są nie tylko kierowcy samochodów osobowych, ale nawet kierowcy autobusów.

Nowy sprzęt za 250 tysięcy euro

7 września 2017, 21:58
Obraz z Gorzowa powędruje w świat. Dzięki nowoczesnym technologiom i współpracy z niemieckimi lekarzami, już niebawem na oddziale ginekologiczno-położniczym pojawi się nowoczesny sprzęt dzięki któremu będą możliwe konsultacje i badania na odległość.

Osiedle Europejskie bez komunikacji miejskiej

7 września 2017, 16:25
Mieszkańcy osiedla Europejskiego w Gorzowie chcieliby skomunikowania z resztą miasta za pomocą autobusów czy nawet tramwajów. Jak się okazuje, takie rozwiązanie nie jest możliwe.

Akademia Młodych Orłów także w Gorzowie

7 września 2017, 13:28
Polski Związek Piłki Nożnej dostrzegł potencjał w młodych piłkarzach z Gorzowa. Nasze miasto zostało wybrane na kolejne, w którym będzie realizowany projekt PZPN Akademia Młodych Orłów.

Rewolucja na Dworcowej

7 września 2017, 11:57
W przyszłym roku ul. Dworcowa zostanie całkowicie przebudowana, zmieni się organizacja ruchu, a pod dworzec PKP wrócą tramwaje. Prace mają rozpocząć się wiosną.


Fotoreportaże