Wiadomości

Nowy rozdział w gorzowskiej urologii

19 września 2018, 12:41
Gorzowski szpital zyskał dwóch nowych specjalistów. Nowi lekarze to też nowe doświadczenie i plany rozwoju gorzowskiej urologii. A te są bardzo ambitne.

Bałagan na podwórku? Winni sami mieszkańcy

19 września 2018, 12:18
Podwórko przy ul. Krzywoustego w Gorzowie przez kilka tygodni wyglądało jak dzikie wysypisko śmieci. Pomimo tego, że odpady zostały usunięte w ubiegłym tygodniu, to wokół wiaty śmietnikowej gromadzone są nowe gabaryty. A podrzucają je sami mieszkańcy pobliskich kamienic.

Kadry trzeba wymienić, ale nie ma na kogo

18 września 2018, 21:24
Dialog z wieloma kandydatami w tegorocznych wyborach, to rozmowa z magnetofonami - ciągle powtarzają nagrane wcześniej slogany. Już dawno przekonali mieszkańców, że na więcej poza pustymi obietnicami lania asfaltu, nie mają co liczyć.

Z opóźnieniem ruszył remont Sulęcińskiej

18 września 2018, 12:50
Prace przy przebudowie ul. Sulęcińskiej w Gorzowie miały rozpocząć się na początku sierpnia, jednak termin rozpoczęcia robót był kilkukrotnie przekładany. Ostatecznie w poniedziałek 17 września na placu budowy pojawił się w końcu wykonawca.

6 miesięcy więzienia za skatowanie psa kołkiem

18 września 2018, 11:13
We wtorek w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu zapał wyrok w sprawie Bronisława M., który w ubiegłym roku w Skwierzynie skatował psa kołkiem. Oskarżony tłumaczył się, że zrobił to w nerwach, ponieważ pies zagryzał jego drób. Mężczyzna usłyszał wyrok 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. Ponadto dostał 5-letni zakaz posiadania zwierząt oraz musi zapłacić 8 tys. zł na rzecz stowarzyszenie „Zwierzaki Niczyje”.

10-latek potrącił quadem 8-letnią dziewczynkę

17 września 2018, 12:45
Quady to bardzo popularne pojazdy, które pozwalają na jazdę po trudnym terenie i dostarczają mnóstwo frajdy. Każdy jednak musi zdawać sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą nieodpowiedzialna jazda tymi pojazdami. Szczególnie kiedy kieruje nim... 10 latek.

Oszustwa na ZUS

17 września 2018, 11:36
Do mieszkańców Gorzowa i województwa lubuskiego w ostatnich dniach trafiły maile z informacją o konieczności opłacenia faktury wystawionej rzekomo przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jak się okazuje, jest to działanie oszustów. Dlatego też pod żadnym pozorem nie należy otwierać załącznika, ponieważ plik zawiera zawirusowane oprogramowanie, które natychmiast instaluje się na komputerze.

Autobus uderzył w samochód ciężarowy [zdjęcia]

17 września 2018, 08:12
Do wypadku z udziałem autobusu komunikacji zastępczej oraz samochodu ciężarowego doszło w poniedziałkowy poranek w Wawrowie koło Gorzowa. 11 pasażerów podróżujących autobusem zostało przewiezionych do szpitala.

Ruszają prace na Pomorskiej

16 września 2018, 18:29
W poniedziałek przed południem zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. Wszystko przez rozpoczynający się remont torowiska tramwajowego na odcinku od ronda Ofiar Katynia do ul. Zamenhofa.

Szarpanina podczas wizyty premiera Morawieckiego [film]

15 września 2018, 20:12
W sobotnie popołudnie Gorzów odwiedził premier Mateusz Morawiecki. Podczas spotkania na Kwadracie z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości nie obyło się bez incydentów pomiędzy członkami Obywateli RP i Obywatelami GW 66-400, a zwolennikami PiSu. Na nagraniu, które wrzucono do sieci widać szarpaninę, przepychanki, wyrywanie transparentu czy też wyzwiska.


Fotoreportaże