Wiadomości

Rozbił audi o płot i wjechał na teren przedszkola

13 lutego 2019, 20:21
Kierujący audi najpierw rozbił auto o słup, a następnie przebił się przez ogrodzenie i wjechał na teren przedszkola. Wszystko działo się w Janczewie pod Gorzowem. Nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku, ponieważ kierowca audi uciekł z miejsca zdarzenia pieszo.

Co z przystankiem przy Dowgielewiczowej?

13 lutego 2019, 14:35
Urzędnicy wraz z policją i Miejskim Zakładem Komunikacji w Gorzowie zastanawiają się co zrobić w sytuacji, kiedy tymczasowy przystanek przy skrzyżowaniu ul. Walczaka i Dowgielewiczowej zlikwidowany. Pod uwagę branych jest kilka rozwiązań, w tym m.in. nowa lokalizacja przystanku.

Mieszkanka Gorzowa straciła 20 tys. zł

13 lutego 2019, 12:06
65-letnia mieszkanka Gorzowa straciła 20 tys. zło, po tym jak uwierzyła w historię oszustów o spowodowaniu wypadku przez członka jej rodziny. By rzekomo uniknąć kłopotów, kobieta zebrała pieniądze i przekazała je oszustowi.

Z koparki wyciągnięto zwłoki operatora [zdjęcia]

13 lutego 2019, 11:19
W środowy poranek została wznowiona akcja poszukiwawcza ciała operatora koparki, która wpadła do stawu w miejscowości Sarbiewo. Grupie płetwonurków udało się wyciągnąć zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają działania służb.

W Gorzowie bezrobocie nieznacznie w górę

13 lutego 2019, 10:14
W styczniu liczba osób bez pracy nieznacznie zwiększyła się; stopa bezrobocia w Gorzowie Wielkopolskim wzrosła z 2,5 do 2,6 %, a w powiecie gorzowskim z 4,3 do 4,4 %. To pierwsza zmiana od dłuższego czasu; stopa bezrobocia w naszym mieście przez całe drugie półrocze ubiegłego roku wynosiła 2,5 %.

Mechanik naprawiał auta, ale psuł środowisko

13 lutego 2019, 08:27
Współpraca mieszkańców z gorzowską Strażą Miejską przynosi wymierne efekty. Usunięto kolejne dzikie wysypisko śmieci, tym razem przy ulicy Wyszyńskiego. Strażnicy odnaleźli i ukarali „śmieciarza” wysokim mandatem.

Koparka wpadła do stawu [film i zdjęcia]

12 lutego 2019, 18:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Podczas prowadzonych prac nad brzegiem stawu, do wody wpadła koparka razem z operatorem.

7-letnia Michalina uratowała życie swojej mamie

12 lutego 2019, 14:05
Kiedy pani Beata zemdlała, jej 7-letnia córka Michalina zadzwoniła pod numer alarmowy 112 i opowiedziała o tym co stało się z jej mamą. Dziewczynka zachowywała spokój i wykonywała wszystkie polecenia dyspozytora. Dzięki postawie Michaliny jej mama przeżyła, a pomoc dojechała bardzo szybko.

Miłosz zmarł po policyjnej interwencji. Sprawa została umorzona

12 lutego 2019, 12:46
Przez prawie rok prokuratura zajmowała się sprawą śmierci 32-letniego mieszkańca Gorzowa, który po policyjnej interwencji zmarł w szpitalu. Śledczy sprawdzali czy policjanci nie przekroczyli uprawnień i czy przeprowadzona interwencja miała bezpośredni wpływ na śmierć mężczyzny.

Aqua step na Słowiance

12 lutego 2019, 11:11
Zajęcia w wodzie cieszą się obecnie dużą popularnością, ponieważ są doskonałe zarówno dla zawodowych sportowców jak i amatorów. Podczas zajęć w wodzie niemal nie odczuwasz wysiłku, choć Twoje mięśnie pracują bardzo intensywnie.


Fotoreportaże


x