Wiadomości

Motocyklista pędził 180 km/h

18 maja 2018, 10:00
Aby jazda motocyklem nie zakończyła się tragedią, trzeba pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku. Z całą pewnością nie pamiętał o tym motocyklista zatrzymany przez drogówkę na drodze krajowej nr 22. Prędkość z jaką pędził, to ponad 180 km/h. Niebezpieczną jazdę nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

Do Mrzeżyna ze Szkołą Tenisa Godlewski

17 maja 2018, 17:19
Dzieci nawet od 7 roku życia mogą wziąć udział w 11-dniowym obozie sportowych, który w sierpniu 2018 roku odbędzie się w Mrzeżynie. Na uczestników czeka wiele niesamowitych atrakcji.

Stal zmierzy się z Włókniarzem

17 maja 2018, 15:57
Cash Broker Stal wraca do ścigania. Już w niedzielę wieczorem na torze przy Śląskiej kolejna ligowa potyczka. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Włókniarz Częstochowa, który zajmuje wysokie, drugie miejsce w tabeli.

Kasia Dźwigalska wraca do gry!

17 maja 2018, 13:31
To będzie całkiem odmieniony zespół, ale na czele z doświadczonym kapitanem. Katarzyna Dźwigalska wraca do gry w koszykówkę. Rodowita gorzowianka już rozpoczęła treningi.

Nauczyciele chcą godnych zarobków

17 maja 2018, 12:19
W Gorzowie, ale i w wielu miastach w Polsce ruszyła billboardowa akcja informacyjna zatytułowana „Chcemy godnie zarabiać”. Cel jest prosty – związek chce zaprezentować rzeczywiste zarobki nauczycieli, a nie te uśrednione.

Zamiast ronda WOŚP, rondo Zgody?

17 maja 2018, 11:55
O nowej nazwie dla ronda turbinowego w Gorzowie zdecydują radni podczas sesji Rady Miasta. Jednak w tej sprawie pojawia się zgrzyt, ponieważ według przygotowanej uchwały rondo będzie nosić nazwę Zgody. Natomiast radni Platformy Obywatelskiej i Kocham Gorzów chcą, aby rondo nazywało się rondem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Komunijne przyjęcie zakończone tragedią

17 maja 2018, 09:39
Do dramatu doszło w niedzielę 13 maja na osiedlu Słonecznym w Gorzowie. Po imprezie komunijnej, 43-latek i jego 34-letnia partnerka wrócili do domu. Tam doszło do kłótni, w trakcie której kobieta chwyciła za nóż i zadała ciosy swojemu partnerowi. Mężczyzna zmarł po dwóch dniach w szpitalu.

Zaśmiecony teren giełdy

16 maja 2018, 19:20
Co niedzielę teren giełdy w Gorzowie odwiedzają tłumy ludzi, którzy zostawiają po sobie śmieci. Niestety jedno z miejsc zamieniło się w dzikie wysypisko śmieci. Jednak jest to teren prywatny i nie zostanie posprzątany przez miasto.

Awaria energetyczna i brak wody w Gorzowie

16 maja 2018, 14:38
W środowe popołudnie doszło do awarii energetycznej, która spowodowała brak prądu na kilku ulicach w mieście. Brak zasilania to również problemy ze stacją pomp, która zaopatruje w wodę mieszkańców osiedla Górczyn i Dolinki oraz kilku podgorzowskich miejscowości.

Czy prysznic jest konieczny? (wywiad)

16 maja 2018, 09:16
O tym dlaczego przed wejściem na basen powinniśmy brać prysznic, oraz jak o nasze bezpieczeństwa dba "Słowianka". Z Piotrem Rogowskim, Dyrektorem ds. technicznych i eksploatacji CSR „ Słowianka” Sp. z o.o. rozmawiała Anna Kluwak.


Fotoreportaże


x
Praca!