Wiadomości

Ogórkiem po Gorzowie! To już dzisiaj

5 lipca 2018, 11:00
W czwartek mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z bezpłatnej linii autobusowej „761”. Numer linii jest nieprzypadkowy, ponieważ Gorzów obchodzi właśnie 761 urodziny. Zabytkowy Jelcz będzie kursował do godz. 17.

Stanął w obronie kobiety - został pobity [film i zdjęcia]

5 lipca 2018, 10:29
Stanął w obronie kobiety i został pobity. Do tej niecodziennej sytuacji doszło na przystanku Arsenał w wtorek, około godziny 7 rano. 47-latek zwrócił uwagę dwóm pijanym mężczyznom. Ci w odwecie uderzyli go i zaczęli kopać.

Akty wandalizmu w miejskiej toalecie

4 lipca 2018, 15:54
Chociaż firma sprząta toaletę miejską znajdującą się w centrum Gorzowa cztery razy dziennie, to zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie ją zaśmiecał lub po prostu niszczył. Po ostatnim pomazaniu ściany graffiti, miasto musi wymienić całą powłokę ściany.

Koledzy odpowiedzą za śmierć 15-letniego Mateusza

4 lipca 2018, 11:24
Razem bawili się i pili alkohol na imprezie, a następnie zostawili kompletnie pijanego 15-latka na poboczu drogi, gdzie ten zmarł. 18-letni Mirek G. i 19-letni Paweł N. złożyli wniosek o dobrowolne poddanie się karze. W toku postępowania przyznali się do zarzucanych im czynów i wyrazili skruchę.

„Gorzów to stan umysłu”

4 lipca 2018, 09:51
Przez ponad tydzień nikt nie zajął się naprawą zniszczonych schodów w przejściu podziemnym przy ul. Górczyńskiej. Jak się okazało, nawet kamień który został zrzucony po schodach nie został usunięty.

Pocisk w pociągu z Gorzowa

3 lipca 2018, 21:21
Jadący z Gorzowa pociąg regio Ujście Warty miał we wtorkowy poranek przymusowy postój we Wronkach. Okazało się, że pod jednym z siedzeń znajduje się pocisk. Na miejsce wezwano saperów.

Prezes chciał dobrze, ale wyszło słabo

3 lipca 2018, 20:45
Na pytanie, co się teraz stanie ze „Stilonem”, odpowiedź jest brutalnie prosta. Ten klub właśnie przestaje istnieć, i to za sprawą prezesa, który pomylił funkcję menadżera, z rolą prokuratora. Tym samym, lekarstwo w postaci nowego prezesa, okazało się gorsze od choroby, właściwie uśmiercając pacjenta, a poza dyskusją, na długie lata go upośledzając.

Zostaną nam tylko apteki i banki

3 lipca 2018, 18:35
Przedsiębiorcy z ulicy Sikorskiego liczą straty związane z zamknięciem ulicy Sikorskiego. Niektórzy zupełnie likwidują swoje sklepy. Tak jest w przypadku firmy Nilago, która od wielu lat znajduje się nieopodal remontowanej arterii.

Najszybszy etap Sikorskiego

3 lipca 2018, 10:21
We wtorek ruch na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego, Jancarza i Estkowskiego został przywrócony do normy. Wykonawca ul. Sikorskiego zakończył prace związane z remontem torowiska.

Z Warty wyłowiono zwłoki

3 lipca 2018, 09:47
W poniedziałkowe popołudnie z rzeki Warty koło Gorzowa zostały wyłowione zwłoki człowieka. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu, więc bez sekcji zwłok trudno określić nawet czy należy do mężczyzny czy kobiety.


Fotoreportaże


x
Praca!