Wiadomości

Co dalej z Grand Prix na żużlu?

6 września 2017, 12:50
W przyszłym roku ma odbyć się ostatni turniej Grand Prix w Gorzowie. Nie wykluczone, że władze miasta będą chciały wykupić prawa do organizacji imprezy na kolejne lata. Jednak wszystko zależy od budżetu.

Pijany kierowca z zakazem wiózł marihuanę

6 września 2017, 11:11
Policjanci z Gorzowa zatrzymali we wtorkowy wieczór kierowcę osobowego opla, który wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto mężczyzna przewoził w samochodzie pasażera i krzak marihuany.

Dziewczynka cudem uniknęła śmierci?

5 września 2017, 20:13
Jeden z naszych czytelników przysłał film nagrany we wtorkowe popołudnie na ulicy Piłsudskiego. Aż strach pomyśleć, co stałoby się z tą dziewczynką, gdyby o dwie sekundy później wjechała na pasy.

Owsiak przed sądem za wulgaryzmy na Woodstocku

5 września 2017, 19:06
Do Sądu Rejonowego w Słubicach wpłynęło zawiadomienie z wnioskiem o ukaranie Jurka Owsiaka za wykroczenie podczas Przystanku Woodstock. Chodzi o używanie wulgaryzmów na scenie w trakcie zakończenia festiwalu. Autorem zawiadomienia jest komendant Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Od środy utrudnienia przy Jagiełły

5 września 2017, 13:21
Nowe rondo przy „Białym kościółku” zostanie zamknięte, ale tylko dla autobusów. Po raz kolejny w centrum zostanie zmieniona organizacja ruchu. Ma to związek z regulacjami studzienek i frezowaniem nawierzchni.

Będzie kara dla Wrocławia?

5 września 2017, 13:15
Będzie kara za niewłaściwe przygotowanie toru? Jak donosi portal sportowefakty.wp.pl, klub z Wrocławia może zostać ukarany grzywną, a osoby odpowiedzialne za stan toru mogą zostać zawieszone.

Wyprawka szkolna na kredyt - znajdź najtańszą pożyczkę

5 września 2017, 11:31
Jeśli nie jesteś w stanie sfinansować szkolnej wyprawki z bieżących środków finansowych, a bliscy nie mogą udzielić Ci finansowego wsparcia, najlepszym pomysłem okaże się zaciągnięcie szybkiej pożyczki pozabankowej. Wybór „pierwszej lepszej” może okazać się jednak sporym błędem. Aby spłata zobowiązania nie odcisnęła się nadmiernie na domowym budżecie, warto sięgnąć po jak najtańsze finansowanie. Sprawdźmy, gdzie go szukać.

Miasto dołoży do najważniejszych inwestycji drogowych

5 września 2017, 10:51
Władze Gorzowa stanęły pod ścianą, jeżeli chodzi o budowę deptaka i przebudowę ul. Sikorskiego oraz rozbudowę drogi krajowej nr 22. Oferty złożone przez firmy są o kilka milionów wyższe od przeznaczonego na nie budżetu, jednak terminy gonią i nie można ogłaszać kolejnego przetargu.

Słaba impreza? Winny remont estakady

4 września 2017, 17:52
Słuchamy Waszych głosów i przekazujemy je dalej do miejskich urzędników. Tak było z ankietą dotyczącą tegorocznej edycji Moto Racing Show. Po zakończeniu imprezy gorzowianie wyrazili swoje zdanie. Głównie były to negatywne komentarze.

Skrajne oferty na projekt hali widowiskowo-sportowej

4 września 2017, 14:02
Chociaż budowa samej hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie ruszy w 2019 roku, to do tego czasu zarząd spółki Słowianka musi wybrać projektanta hali, a następnie wykonawcę robót. Obecnie trwa analiza oferty jeżeli chodzi o docelowy projekt budynku


Fotoreportaże