Wiadomości

Zatrucie tlenkiem węgla przy Warszawskiej [zdjęcia]

4 listopada 2017, 23:00
Do lekkiego zatrucia tlenkiem węgla doszło w sobotni wieczór przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala, w tym dwójka dzieci.

Poziom Warty w Gorzowie wciąż rośnie

4 listopada 2017, 13:27
Od kilku dni w Gorzowie obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe, które wprowadził prezydent Jacek Wójcicki. Sytuacja na rzece nie poprawia się i do przekroczenia stanu alarmowego brakuje kilkunastu centymetrów.

Pochówki na cmentarzu Świętokrzyskim zostaną wznowione?

4 listopada 2017, 11:13
Problemy z uporządkowaniem zabytkowej nekropolii przy ul. Warszawskiej w Gorzowie pojawiają się do roku przed 1 listopada. Przewodniczący Rady Miasta Sebastian Pieńkowski uważa, że wznowienie pochówków rozwiąże problem. Dlatego zwrócił się o pomoc do wojewody lubuskiego.

Skatowana suczka walczy o życie [film]

3 listopada 2017, 17:43
Bestialskie znęcanie się nad zwierzęciem. Ktoś skatował psa i zostawił go zakrwawionego przy jednej z ulic w Skwierzynie. Suczka w krytycznym stanie została przewieziona do lecznicy w Gorzowie, gdzie przeszła operację.

Mieszkańcy dojadą pod blok remontowaną ul. Wróblewskiego

3 listopada 2017, 16:25
Wykonawca remontu ulicy Wróblewskiego w piątek od godz. 17.00 udostępni dla mieszkańców przejazdy poprzeczne przez plac budowy. Działania dotyczą najbardziej newralgicznych miejsc.

Odurzyli narkotykami i wyłudzili kredyt

3 listopada 2017, 14:03
Najpierw go porwali, później podstępem odurzyli narkotykami. Zaprowadzili do banku w Gorzowie, gdzie wzięli na niego kredyty na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wciągnęli 13-latka do auta i grozili mu

3 listopada 2017, 11:45
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą zatrzymali trzech mężczyzn, którzy więzili 13-letniego chłopca i kierowali w jego stronę groźby karalne. Wszyscy usłyszeli już zarzuty i za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Przetarg na przebudowę ul. Kostrzyńskiej unieważniony

3 listopada 2017, 10:47
Władze Gorzowa unieważniły przetarg na przebudowę ul. Kostrzyńskiej, po tym jak z realizacji inwestycji wycofała się firma Balzola. Teraz miasto będzie musiało ruszyć z nową procedurą przetargową. To wszystko sprawia, że Kostrzyńska będzie gotowa dopiero w połowie 2019 roku.

Mieszkania komunalne do remontu

3 listopada 2017, 09:25
Prezydent Gorzowa podjął decyzję o przeznaczeniu 27 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie.

Mikołaj z tronem będzie królował w centrum Gorzowa

2 listopada 2017, 20:00
Chociaż mamy zaledwie początek listopada i do świąt Bożego Narodzenia pozostał ponad miesiąc, to władze Gorzowa planują oświetlić miasto już od początku grudnia. Portal gorzowianin.com postanowił sprawdzić, jakie iluminacje pojawią się w tym roku w mieście.
Fotoreportaże