Wiadomości

Pijany nastolatek spacerował po estakadzie [zdjęcia]

22 lipca 2017, 13:09
W sobotę nad ranem, doszło do nietypowej interwencji straży pożarnej i policji w Gorzowie. Młody mężczyzna wszedł na remontowaną estakadę kolejową i nie chciał z niej zejść.

Turystyczny problem Gorzowa

22 lipca 2017, 10:30
Północna stolica województwa lubuskiego nie jest zbyt atrakcyjna dla turystów w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Jednak, jeżeli w Gorzowie pojawiają się osoby chcące zwiedzić miasto, to nie mają gdzie znaleźć informacji o tym co warto zobaczyć oraz gdzie można kupić pamiątki.

Blokowanie inwestycji - ulubione zajęcie niektórych gorzowian

22 lipca 2017, 08:11
Uratowaliśmy Gorzów przed falą brudnego, cuchnącego paliwa, przed nocnymi dostawami i ciągle palącymi się światłami – obwieściła na swoim profilu na portalu społecznościowym radna Marta Bejnar-Bejnarowicz. Garstka osób po raz kolejny blokuje budowę stacji paliw – tym razem na osiedlu Staszica.

Sobota z korkami na S3

22 lipca 2017, 07:40
Rozpoczął się weekend, a to oznacza że droga ekspresowa S3 pod Gorzowem ponownie będzie zakorkowana. Jak się okazało, korek na popularnej „esce” tworzył się już od wczesnych godzin porannych.

Oszuści dzwonią do mieszkańców Gorzowa

21 lipca 2017, 15:00
Na wnuczka lub policjanta – w ten sposób złodzieje próbowali wyłudzić od gorzowian pieniądze podczas rozmów telefonicznych. Na szczęście, mieszkańcy szybko spostrzegli się, że mają do czynienia z oszustami.

Sześć działek znalazło swoich właścicieli

21 lipca 2017, 13:50
W czwartek odbył się kolejny przetarg w ramach programu „Tania działka budowlana”. Tym razem pod młotek poszły grunty przy ulicach Granicznej, Pełczyckiej i Kowalskiego w Gorzowie.

Autobus gwałtownie zahamował, dziecko wypadło z wózka

21 lipca 2017, 12:05
W piątkowe przedpołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy rondzie Górczyńskim w Gorzowie. W autobusie MZK linii 126 z wózka wypadło dziecko. Wszystko przez to, że kierowca musiał gwałtownie hamować.

Zaległe koncerty Dni Gorzowa znów na błoniach

21 lipca 2017, 11:11
Trzydniowa impreza na zakończenie wakacji stała się już tradycją w Gorzowie. Tym razem na scenie nad Wartą w ramach Koniec Lata Party wystąpią artyści, których koncerty odwołano podczas Dni Gorzowa.

Owsiak zaprasza niemieckich strażaków na Woodstock

21 lipca 2017, 09:38
Lubuska straż pożarna podziękowała strażakom z Frankfurtu nad Odrą za pomoc w dotychczasowych festiwalach i podkreśliła, że w tym roku poradzą sobie sami. Z tą decyzją nie może pogodzić się Jurek Owsiak, który zaprasza strażaków do Pokojowego Patrolu.

Lud wychodzi na ulicę. Nie tylko ten "lewacki"

21 lipca 2017, 06:53
Tego już żadna władza nie powinna lekceważyć. O ile garstka kilkunastu osób zgromadzona na Starym Rynku w Gorzowie nie robiła na nikim specjalnego wrażenia, tak grupa kilkuset osób, która zebrała się w czwartkowy wieczór pod gorzowskim sądem to już ilość znacząca.


Fotoreportaże