Wiadomości

Rozbił auto o płot i uciekł pieszo

23 września 2018, 21:01
Przy ul. Dobrej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca renault uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie porzucił auto i oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci ustalają dlaczego kierowca uciekł. Nie wykluczone, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Wypadek w centrum Gorzowa [zdjęcia]

23 września 2018, 20:03
W niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Spichrzowej doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz białego busa. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Kierowca renault roztrzaskał auto o drzewo

22 września 2018, 15:28
W sobotnie popołudnie przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Mężczyzna kierujący renault megane złapał gumę, wskutek czego stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewa.

Pożar lasu pod Gorzowem

21 września 2018, 17:44
W piątkowe popołudnie w miejscowości Orzelec koło Gorzowa doszło do pożaru lasu. Na miejsce wysłano 14 zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze z uwagi na to, że ogień pojawił się blisko budynków mieszkalnych.

Remont przejazdów przez torowisko

21 września 2018, 09:45
Kierowcy jeżdżący Al. 11 Listopada muszą liczyć się od piątku z utrudnieniami w ruchu. Wszystko przez to, że rusza kolejny etap prac związany z przebudową przejazdów przez torowisko tramwajowe.

Miejska spółka przejmie wywóz śmieci

21 września 2018, 07:25
Od października spółka Inneko wspólnie z firmą Laguna przejmie odbiór odpadów z sektora trzeciego w Gorzowie. Jak zapewniają władze spółki, tym razem wymiana pojemników ma odbyć się szybko i bezproblemowo.

Kierowca wyskoczył z płonącej ciężarówki [film i zdjęcia]

20 września 2018, 13:37
Kilka zastępów straży pożarnej gasiło pożar samochodu ciężarowego, który zatrzymał się na skarpie pod lasem. Wszystko działo się w okolicach Ulimia koło Gorzowa. Kierowca ciężarówki, kiedy zauważył ogień, wyskoczył z płonącego pojazdu

Gorzów nasz najdroższy

20 września 2018, 11:52
308 złotych w Białymstoku i aż 490 złotych w Gorzowie. Zarobki w naszym mieście należą do jednych z najniższych, a koszty życia bardzo wysokie. Blisko 500 złotych przeciętny mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego wydaje na usługi komunalne zarządzane przez miasto.

Zamień samochód na autobus

20 września 2018, 09:36
W piątek wszyscy kierowcy, którzy zostawią swoje samochody pod domem i zdecydują się na jazdę autobusem komunikacji miejskiej będą mogli to zrobić za darmo. Wystarczy mieć przy sobie ważny dowód rejestracyjny auta. Akcja bezpłatnych przejazdów MZK odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Co ze schronem na Kwadracie?

19 września 2018, 13:33
Odkryty podczas przebudowy Placu Nieznanego Żołnierza schron miał być atrakcją turystyczną Gorzowa. Według zapowiedzi urzędników obiekt miał zostać udostępniony mieszkańcom i turystom jeszcze w tym roku. Czy tak się stanie, tego wciąż nie wiadomo.


Fotoreportaże