Wiadomości

Oszustki okradły seniorów

19 listopada 2018, 12:49
Po raz kolejny celem oszustów w Gorzowie stały się osoby starsze. Tym razem niestety dwóm kobietom udało się okraść starsze małżeństwo z ul. Bohaterów Lenino. Z mieszkania seniorów został skradziony 1 tys. zł.

Zatrucie czadem w Gorzowie. Do szpitala trafiły dzieci

18 listopada 2018, 22:33
W niedzielny wieczór w dwóch mieszkaniach przy ul. Strażackiej doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Do szpitala trafiło łącznie 5 osób, w tym 12-letnia dziewczynka i 1,5 roczna dziewczynka.

Koleją w Polskę najlepiej z... Kostrzyna

18 listopada 2018, 19:01
Potwierdzają się nasze informacje, że z Gorzowa najlepiej wyjechać z przesiadką. Na bezpośrednie połączania za bardzo nie ma co liczyć, bo od grudnia PKP Intercity znacznie ograniczyło ilość pociągów na trasie Szczecin – Poznań. Największe możliwości przesiadki mamy tym razem w Kostrzynie.

Nowa Rada Miasta. Czy będzie lepsza?

18 listopada 2018, 17:13
Wyborców zalewa krew nie wtedy, gdy radni mają inne opinie i zdanie na jakiś temat, albo robią coś kontrowersyjnego, ale w sytuacji, gdy nie mają zdania w żadnej sprawie i nie robią dosłownie nic.

Tlenek węgla ulatniał się w mieszkaniu

18 listopada 2018, 14:37
Do lekkiego zatrucia tlenkiem węgla doszło w niedzielne popołudnie przy ul. Chopina w Gorzowie. Dwie osoby dorosłe zostały zabrane do szpitala na badania.

Poważny wypadek na Myśliborskiej

17 listopada 2018, 22:33
W sobotni wieczór na rondzie przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki ford. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut dachowało.

Kierowca roztrzaskał BMW o drzewo [film i zdjęcia]

17 listopada 2018, 18:16
Do groźnego wypadku doszło w sobotni wieczór przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kierowca BMW wypadł z drogi i rozbił auto o drzewo. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Pożar auta w domowym garażu [film i zdjęcia]

17 listopada 2018, 14:13
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru samochodu zaparkowanego w garażu w domku jednorodzinnym przy ul. Warszawskiej. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej i policja.

Nie będzie wyższej kary dla ginekologa gwałciciela [film]

16 listopada 2018, 14:21
W piątek przed Sądem Okręgowym w Gorzowie zapadł prawomocny wyrok w rozprawie apelacyjnej Piotra P., ginekologa który zgwałcił swoją pacjentkę. Decyzją sądu, wymiar kary pozostał na dotychczasowym poziomie. Jedynie Piotr P. będzie musiał zapłacić pokrzywdzonej wyższą nawiązkę.

Odnowiony skwer przy Słonecznej

16 listopada 2018, 10:34
Pracownicy jednego z gorzowskich sklepów z artykułami budowlanymi przy aktywnym udziale mieszkańców osiedla Słonecznego odnowili w czwartek skwerek przy skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Olimpijskiej.


Fotoreportaże


x
Praca!