Wiadomości

Zgwałcił koleżankę - odpowie przed Sądem Rodzinnym

26 maja 2017, 09:28
Do dramatycznych wydarzeń doszło w szkole specjalnej przy ul. Mościckiego w Gorzowie. 11-latka, która została zgwałcona przez starszego kolegę jest już po przesłuchaniu. Natomiast matka dziewczynki złożyła do prokuratury drugie zawiadomienie.

11-latka zgwałcona w szkole specjalnej

25 maja 2017, 17:42
W zespole szkół specjalnych nr 14 w Gorzowie miało dojść do gwałtu na 11-letniej dziewczynce. Dokonać miał tego jej o 4 lata starszy kolega. Sprawą zajmuje się już gorzowska prokuratura.

Potrącenie rowerzystki na przejeździe [zdjęcia]

25 maja 2017, 16:34
Potrącenie rowerzystki na ulicy Górczyńskiej – tuż przy skrzyżowaniu z Wróblewskiego. Kobieta została potrącona przez samochód osobowy – trafiła do gorzowskiego szpitala.

Basenu na barce jednak nie będzie

25 maja 2017, 12:02
Od dwóch lat władze Gorzowa szumnie zapowiadały kupno barki z basenem na dachu, która miałaby zostać zacumowana nad brzegiem Warty. W ostatnim czasie mówiło się o ściągnięciu atrakcji do miasta w tym roku – teraz wiadomo, że tak się nie stanie.

Ptasia grypa w Gliniku i Starym Polichnie?

25 maja 2017, 10:50
Nie jedno a dwa podejrzenia pojawienia się ptasiej grypy. Chodzi o fermy w Gliniku i Starym Polichnie. Służby weterynaryjne zleciły kolejne – kompleksowe badania.

W Deszcznie znów wykryto ptasią grypę

24 maja 2017, 23:09
Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w Deszcznie pod Gorzowem wykryto po raz kolejny ognisko ptasiej grypy. Informacja jest potwierdzona. W godzinach porannych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Sztabu Zarządzania Kryzysowego.

Pożar budynku byłego Ursusa [zdjęcia]

24 maja 2017, 21:51
W środowy wieczór doszło do pożaru opuszczonego budynku po byłym Ursusie przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.

Cudzoziemcy pod kontrolą w miejskich autobusach

24 maja 2017, 19:30
Straż Graniczna, Straż Miejska i kontrolerzy MZK – od dwóch dni w środkach komunikacji miejskiej w Gorzowie trwa akcja, mają na celu zmobilizowanie obcokrajowców pracujących w KSSS-E do przestrzegania prawa. Wszystko to po zgłoszeniach naszych czytelników, którzy informowali, że obywatele Ukrainy celowo i nagminnie jeżdżą bez biletów

Gorzowska dwudziestka doczeka się rozbudowy

24 maja 2017, 14:09
O konieczności rozbudowy jednej z największych szkół w mieście mówi się od kilku lat. Jednak teraz, powiększenie Szkoły Podstawowej nr 20 staje się realne. Miasto szuka obecnie projektanta.

Drugie podejście do wylotówki z Gorzowa [zdjęcia]

24 maja 2017, 13:21
W kwietniu portal gorzowianin.com informował o tym, że przetarg w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 22 w ciągu ul. Walczaka, Bierzarina i Łukasińskiego został unieważniony. Teraz władze miasta ogłosiły kolejny przetarg.


Fotoreportaże