Wiadomości

Fun Jump zostanie uruchomiony na czas [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 21:37, Anna Warchoł
fot. Fun Jump Gorzów
Prace w hali przy ul. Targowej w Gorzowie idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziami nowy park trampolin zostanie uruchomiony na początku czerwca. W tej samej lokalizacji znajdziemy jeszcze papugarnię oraz lokal gastronomiczny.

W połowie marca portal gorzowianin.com rozmawiał z przedstawicielem firmy Fun Jump, który zapowiadał, że park trampolin zostanie otwarty na początku czerwca. Postanowiliśmy sprawdzić, jak idą prace i czy zapowiedzi firmy sprawdzają się.

Jak się okazuje, prace w parku trampolin idą zgodnie z planem. Do Gorzowa właśnie dotarły trampoliny, które w ciągu najbliższych trzech tygodni zostaną zamontowane. Pomalowane zostały już pokoje, w których będą organizowane urodziny. Zamontowane zostały także pierwsze atrakcje parku linowego, których łącznie będzie 15. Wśród nich pojawi się tyrolka o długości 80 metrów ze zjazdem z wysokości 10 metrów czy też skok tarzana, czyli lina za pomocą której trzeba się rozbujać, a następnie skoczyć na specjalnie rozwieszoną siatkę.

Wszystko wskazuje na to, że termin otwarcia – 1 czerwca zostanie dotrzymany i gorzowianie oraz okoliczni mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego parku rozrywki. Fun Jump Gorzów będzie znajdował się powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych – znajdziemy w nim przede wszystkim park trampolin, który będzie składał się z kilku stref: areny głównej, strefy gąbek, koszykówki, akrobacji oraz strefy zbijaka. Oprócz tego pojawi się Laser Tag, czyli laserowy paintball, laserowa strzelnica i laserowy labirynt. A także pierwszy w Polsce park linowy pod dachem.

Dodatkową atrakcją w sąsiedztwie będzie papugarnia o której pisaliśmy w tekście „Wyjątkowe papugi zamieszkają w Gorzowie”. Natomiast jeżeli ktoś zgłodnieje po dniu pełnym wrażeń, będzie mógł wstąpić do Dream Burgera, który zostanie otwarty również 1 czerwca w hali przy ul. Targowej.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/6 Park trampolin w budowie

1/6 Park trampolin w budowie

2/6 Park trampolin w budowie

2/6 Park trampolin w budowie

3/6 Park trampolin w budowie

3/6 Park trampolin w budowie

4/6 Park trampolin w budowie

4/6 Park trampolin w budowie

5/6 Park trampolin w budowie

5/6 Park trampolin w budowie

6/6 Park trampolin w budowie

6/6 Park trampolin w budowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości