Wyjątkowe papugi zamieszkają w Gorzowie

16 kwietnia 2017, 22:04, Anna Warchoł
fot. Papugarnia Rio
W czerwcu wystartuje pierwsza w mieście papugarnia. Będzie to miejsce, w którym zobaczymy ponad 100 różnorodnych, kolorowych papug.

Ary, kakadu, amazonki czy też nimfy, to tylko niektóre z gatunków papug, które zagoszczą na stałe w Gorzowie. Firma ze Szczecina planuje otworzyć w czerwcu pierwszą w naszym mieście papugarnię.

W Papugarni Rio, która powstanie na przestrzeni 200 metrów kwadratowych w hali przy ul. Targowej będzie można zobaczyć ponad 100 różnorodnych, kolorowych papug. Ptaki są oswojone, chętnie wskakują na ramiona i przytulają się.

Wizyta w papugarni będzie świetną rozrywką nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wszystko przez to, że papugi są wyjątkowo otwarte na gości, chętnie jedzą z ręki i włączają się do zabawy.

Wielkie otwarcie nowego miejsca rozrywki zaplanowano na 1 czerwca. Papugarnia Rio będzie znajdować się przy ul. Targowa 11A (wejście od ulicy Mechanicznej).

Ceny wejściówek będę przystępne dla każdego. Osoby dorosłe zapłacą 12 zł, dzieci, studenci, renciści i emeryci 10 zł. Jeżeli ktoś będzie chciał nakarmić ptaki, to karma będzie dostępna w cenie 2,5 zł.

Papugarnia Rio oferować będzie również wejściówki rodzinne: 1 dziecko + 1 dorosły - 21 zł, 1 dziecko + 2 dorosłych - 29 zł, 2 dzieci + 1 dorosły - 31 zł oraz 2 dzieci + 2 dorosłych 38 zł.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości