Wiadomości

Euforia Dźwięku z Westbamem na Dni Gorzowa

12 kwietnia 2017, 10:24, aw
fot. Dawid Nowakowski
Znamy więcej szczegółów dotyczących tegorocznego święta miasta. Wiadomo już, że druga scena będzie rozstawiona na Wale Okrężnym. A pojawią się na niej legendy muzyki klubowej.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. Powód do świętowania będzie szczególny, bo Gorzów obchodzi 760-lecie nadania praw miejskich.

Główna scena na której wystąpi m.in. Beata Kozidrak z zespołem Bajm czy też Maryla Rodowicz zostanie rozstawiona tradycyjnie przy moście żelaznym. Nowością za to jest lokalizacja drugiej sceny.

Mała scena w tym roku będzie mieścić się na Wale Okrężnym. Tam w ramach Dni Gorzowa odbędzie się jubileuszowa 10 edycja Euforii Dźwięku, czyli imprezy dla fanów muzyki klubowej.

A rozpocznie ją w sobotę 1 lipca o godz. 14 Festiwal Kolorów. Natomiast już od godz. 20 na scenie pojawią się legendy sceny muzycznej takiej jak Westbam, DJ Tonka, 4 Strings czy Dune.

Ale to nie wszystko, wystąpią także czołowi polscy DJe - w tym obecnie najpopularniejszy DJ i producent z Krakowa Gromee, którego produkcje goszczą we wszystkich znaczących polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych.

Z kolei w niedzielę 2 lipca od godz. 14 na scenie wystąpią gorzowscy DJe, którzy rezydowali w już nieistniejących klubach w Gorzowie w latach 90-2000.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości