Wiadomości

Beata Kozidrak zaśpiewa dla gorzowian

12 marca 2017, 21:07, aw
fot. bajm.pl
Znamy kolejnego wykonawcę, który zaśpiewa podczas tegorocznych Dni Gorzowa. Będzie to zespół Bajm wraz z Beatą Kozidrak na czele. Występ zaplanowano na drugi dzień imprezy.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. Powód do świętowania będzie szczególny, bo Gorzów obchodzi 760-lecie nadania praw miejskich.

Jak to bywa przy takich imprezach, najwięcej emocji wśród mieszkańców wzbudzają artyści, który wystąpią na głównej scenie przy moście żelaznym. Pierwszym muzykiem, który oficjalnie potwierdził swój koncert w Gorzowie była Maryla Rodowicz. Jej koncert wywołał lawinę komentarzy na naszym facebookowym profilu – w większości były to negatywne opinie.

Znamy już kolejnego wykonawcę, który występ na Dniach Gorzowa potwierdził na swojej oficjalnej stronie. A jest to zespół Bajm z Beatą Kozidrak na czele, który zagra koncert na nadwarciańskich błoniach w sobotę 1 lipca.

Bajm to kultowy polski zespół, który został założony 1978 roku w Lublinie. Przez dekady muzycy wydali aż 14 albumów i mają na swoim koncie wiele hitów. Najbardziej znane piosenki zespołu Bajm to m.in. „Myśli i słowa”, „Ta sama chwila”, „Biała armia” czy „Modlitwa o złoty deszcz”.

Przypominamy, że swoje miejsce może zmienić za to mała scena – wszystko przez remont estakady kolejowej. - Mamy harmonogramy od PKP i wiemy, że w tym czasie będą tam prowadzone prace. Jeżeli roboty uniemożliwią postawienie sceny, to zostanie ona rozstawiona na wschodniej części błoni nadwarciańskich, tam gdzie w poprzednich latach funkcjonowała plaża miejsca i wesołe miasteczko – tłumaczy Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości