Wiadomości

Rodowicz zaśpiewa na zakończenie Dni Gorzowa

16 lutego 2017, 16:14, red
fot. Dawid Nowakowski
Znamy już pierwszą artystkę, która wystąpi na scenie na nadwarciańskich błoniach podczas święta miasta. Piosenkarka poinformowała o występie w Gorzowie na swojej oficjalnej stronie.

Tym roku święto miasta będzie trwało trzy dni, a gorzowianie będą mieli jeszcze jeden powód do wielkiej fety - 760-lecie nadania praw miejskich, które przypada na 2 lipca.

Z tej okazji tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. - Z racji tego, że mamy 760-lecie miasta, to chcemy hucznie obchodzić Dni Gorzowa. Musimy dobrze przemyśleć, jak zorganizować święto miasta, aby było wyjątkowe i pokazało Gorzów z jak najlepszej strony – podkreślał Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Najwięcej emocji oczywiście jest wokół artystów, którzy będą pojawiali się na głównej scenie przy moście żelaznym. Pierwszym muzykiem, który oficjalnie potwierdził swój koncert w Gorzowie jest Maryla Rodowicz. Polska piosenkarka jest znana z takich utworów jak "Małgośka", "Niech żyje bal", "Wsiąść do pociągu byle jakiego" czy "Jadą wozy kolorowe". Rodowicz wystąpi na gorzowskich błoniach w niedzielę 2 lipca, co oznacza, że zagra w ostatni dzień imprezy.

Przypominamy, że swoje miejsce może zmienić za to mała scena – wszystko przez remont estakady kolejowej. - Mamy harmonogramy od PKP i wiemy, że w tym czasie będą tam prowadzone prace. Jeżeli roboty uniemożliwią postawienie sceny, to zostanie ona rozstawiona na wschodniej części błoni nadwarciańskich, tam gdzie w poprzednich latach funkcjonowała plaża miejsca i wesołe miasteczko – tłumaczy prezydent Wójcicki.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości