Napadł z bronią na sklep. Został zatrzymany

11 kwietnia 2017, 13:23, aw
Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w poniedziałkowy wieczór dokonał napadu z bronią na sklep Żabka przy ul. Szwoleżerów w Gorzowie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

We wtorek do naszej redakcji z prośbą o pomoc zwrócili się pracownicy sklepu Żabka w którym doszło do napadu. Wszystko działo się w poniedziałek 10 kwietnia około godz. 19.30 przy ul. Szwoleżerów.

Do sklepu wszedł mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych i w kapturze na głowie. Chwilę czekał na pracownicę, która była w tym czasie na zapleczu. Kiedy ta podeszła do kasy, napastnik wyciągnął broń i strzelił w w kierunku lodówki z piwem.

- Złodziej zażądał wydania pieniędzy z kasy. Kiedy Paulina wydała wszystko co miała, mężczyzna wyszedł ze sklepu. Oprócz zniszczonej szyby i ogromnego szoku, jaki przeżyła koleżanka nic więcej się nie stało – mówi Natalia, pracownica sklepu.

Z kasy skradziono 2 tys. złotych utargu. Sprawą zajęli się policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Po zabezpieczeniu śladów oraz nagraniu z monitoringu udało się zatrzymać mężczyznę we wtorek 11 kwietnia. - Potwierdzamy, że doszło do zatrzymania mężczyzny. Obecnie przebywa w izbie zatrzymań i czeka na przesłuchanie. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia -komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości