Napadł na Żabkę z bronią. Ukradł 2 tys. złotych [wideo i zdjęcia]

11 kwietnia 2017, 08:45, red
Wszedł do sklepu, wyciągnął pistolet i zażądał pieniędzy z kasy. Przestraszona ekspedientka oddała wszystko co miała w kasie. Mężczyznę, który napadł na Żabkę w Gorzowie szuka policja.

Film oraz zdjęcia złodzieja otrzymaliśmy od pracownicy sklepu Żabka, pani Natalii.

Do napadu doszło w poniedziałek 10 kwietnia przy ul. Szwoleżerów w Gorzowie. Dzisiaj znamy już więcej szczegółów dotyczących tego zdarzenia.

Na nagranu widać, jak do sklepu wchodzi młody mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych i w kapturze na głowie. Chwilę czeka na pracownicę, która jest na zapleczu. Kiedy ta podchodzi do kasy, wyciąga broń i strzela w kierunku lodówki z piwem. Mężczyzna żąda od kobiety pieniędzy. Przestraszona ekspedientka wydaje wszystko co ma w kasie, a napastnik ucieka ze sklepu.

- Z kasy zostało skradzione 2 tys. złotych utargu. Pracownicy nic się nie stało. Została jedynie zbita szyba w lodówce. Jednak policja nie znalazła żadnej kuli, więc złodziej użył prawdopodobnie pistoletu gazowego - opowiada pani Natalia.

Niewykluczone, że mężczyzna który napdał na Żabkę przy Szwoleżerów, to ten sam który usiłował dokonać rozboju w Żabce na Obrońców Pokoju.

Złodzieja cały czas szuka policja. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, to proszony jest o kontakt z policją lub bezpośrednio z pracownikami sklepu Żabka przy l. Szwoleżerów.

Fotoreportaż


1/2 Napad na Żabkę przy Szwoleżerów

1/2 Napad na Żabkę przy Szwoleżerów

2/2 Napad na Żabkę przy Szwoleżerów

2/2 Napad na Żabkę przy Szwoleżerów

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości