Powitanie lata z gwiazdami disco

10 kwietnia 2017, 11:43, Anna Warchoł
Drugi rok z rzędu w Deszcznie koło Gorzowa odbędzie się powitanie lata w rytmie disco. Na imprezie pojawi się wiele popularnych gwiazd muzyki disco polo. Znamy już wszystkich pięciu artystów, którzy wystąpią na scenie.

Władze Deszczna zdecydowały, że powitane lata w ich gminie będzie odbywało się w rytmach disco polo. Jak się okazało to był strzał w dziesiątkę i w ubiegłym roku przy znanych hitach disco bawiło się kilkaset osób - nie tylko z Deszczna czy Gorzowa.

Tegoroczna impreza z okazji powitania lata odbędzie się w sobotę 3 czerwca na placu kurczakowym w Maszewie. Portal gorzowianin.com informował już o pierwszych dwóch gwiazdach – zespole Piękni i Młodzi oraz o After Party. Teraz zdradzamy wszystkich artystów disco polo, którzy wystąpią na scenie.

Będzie to kultowy zespół Skaner, który został założony w 1993 roku. Liderem i wokalistą grupy jest Robert Sasinowski, który jest kompozytorem i autorem tekstów większości piosenek. Wśród najpopularniejszych utworów zespołu Skaner jest "Lato w Kołobrzegu", "Nadzieja", "Letnie uczucie" czy „American boy”.

Kolejnym zespołem jest MIG, który tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski. Formacja obchodzi w tym roku 17-lecie swojej działalności. Największe sukcesy zespołu to zdobycie w 2012 roku tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za utwór Jej Dotyk. Rok później na tym samym festiwalu zespół zajął drugą lokatę z piosenką Dziewczyna z sąsiedniej ulicy. W 2015 roku za utwór Wymarzona formacja zdobyła wyróżnienie Super Premiera na Polo TV Hit Festival 2015. Zespół znany jest też z takich kompozycji, jak Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona, Miód Malina czy Słodka wariatka, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.

Ostatnim wykonawcą, który pojawi się na scenie będzie Czadoman, czyli Paweł Dudek pochodzący w Opalewa w województwie lubuskim. Swoją karierę rozpoczął zaledwie w 2013 roku – od tego czas wydał jedną płytę i kilka singli „Bo to jest miłość”, „Kochane Panie” czy też nagrany na gorzowskim bulwarze teledysk do piosenki „Moja bejbe”. Natomiast jego największy hit „Ruda tańczy jak szalona” ma ponad 77 milionów wyświetleń na serwisie YouTube.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości