• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Piękni i Młodzi zagrają pod Gorzowem

7 marca 2017, 21:47, Anna Warchoł
Podgorzowskie Deszczno drugi rok z rzędu powita lato w rytmie disco polo. Tym razem impreza odbędzie się 3 czerwca i nie zabraknie gwiazd muzyki disco.

Deszczno znane jest przede wszystkim ze Święta Pieczonego Kurczaka. Natomiast od 2016 roku podgorzowska gmina chce wypromować drugą imprezę – powitanie lata. Po tym jak dwa lata wcześniej z kalendarza zniknął zlot ciężarówek.

Władze Deszczna wpadły na pomysł, aby powitane lata odbywało się w rytmach disco polo. Jak się okazało to był strzał w dziesiątkę i przy znanych hitach polskich zespołów takich jak Boys, Basta czy Camasutra bawiło się sporo osób, nie tylko z Deszczna czy Gorzowa.

Powitanie lata zaplanowano na sobotę 3 czerwca na placu kurczakowym w Maszewie. A impreza zapowiada się wyśmienicie – wszystko za sprawą zespołu Piękni i Młodzi, który pojawi się na letniej scenie. Koncert zaplanowano na godz. 19.30.

Zespół Piękni i Młodzi jest znany z takich hitów jak „Niewiara”, „Jedno słowo”, „Tak już bez Ciebie”, „ Chciałabym spać z Tobą”. Ich teledyski mają po ponad 30 mln wyświetleń na popularnym serwisie YouTube.

- Będzie wiele wspaniałych gwiazd muzyki disco. Przygotowania do imprezy już trwają, umowy z artystami są podpisane. Atrakcji nie zabraknie! - zapewnia Paweł Tymaszn, wójt gminy Deszczno.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości