Wiadomości

Piękni i Młodzi zagrają pod Gorzowem

7 marca 2017, 21:47, Anna Warchoł
Podgorzowskie Deszczno drugi rok z rzędu powita lato w rytmie disco polo. Tym razem impreza odbędzie się 3 czerwca i nie zabraknie gwiazd muzyki disco.

Deszczno znane jest przede wszystkim ze Święta Pieczonego Kurczaka. Natomiast od 2016 roku podgorzowska gmina chce wypromować drugą imprezę – powitanie lata. Po tym jak dwa lata wcześniej z kalendarza zniknął zlot ciężarówek.

Władze Deszczna wpadły na pomysł, aby powitane lata odbywało się w rytmach disco polo. Jak się okazało to był strzał w dziesiątkę i przy znanych hitach polskich zespołów takich jak Boys, Basta czy Camasutra bawiło się sporo osób, nie tylko z Deszczna czy Gorzowa.

Powitanie lata zaplanowano na sobotę 3 czerwca na placu kurczakowym w Maszewie. A impreza zapowiada się wyśmienicie – wszystko za sprawą zespołu Piękni i Młodzi, który pojawi się na letniej scenie. Koncert zaplanowano na godz. 19.30.

Zespół Piękni i Młodzi jest znany z takich hitów jak „Niewiara”, „Jedno słowo”, „Tak już bez Ciebie”, „ Chciałabym spać z Tobą”. Ich teledyski mają po ponad 30 mln wyświetleń na popularnym serwisie YouTube.

- Będzie wiele wspaniałych gwiazd muzyki disco. Przygotowania do imprezy już trwają, umowy z artystami są podpisane. Atrakcji nie zabraknie! - zapewnia Paweł Tymaszn, wójt gminy Deszczno.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości