Wiadomości

After Party na powitanie lata

13 marca 2017, 14:25, Anna Warchoł
fot. facebook.com/AfterParty
Drugi rok z rzędu w Deszcznie koło Gorzowa odbędzie się powitanie lata w rytmie disco. Na imprezie pojawi się wiele popularnych gwiazd muzyki disco. Znamy kolejnego artystę, który wystąpi na placu kurczakowym.

Władze Deszczna wpadły w ubiegłym roku na pomysł, aby powitane lata odbywało się w rytmach disco polo. Jak się okazało to był strzał w dziesiątkę i przy znanych hitach polskich zespołów disco bawiło się sporo osób, nie tylko z Deszczna czy Gorzowa.

Tegoroczne powitanie lata zaplanowano na sobotę 3 czerwca na placu kurczakowym w Maszewie. Pierwszą gwiazdą, która została oficjalnie potwierdzona przez władze gminy – był zespół Piękni i Młodzi. Teraz przyszedł czas na odkrycie kolejnej karty.

Portal gorzowianin.com dowiedział się, że następnym zespołem, który wystąpi podczas imprezy będzie After Party. Muzycy w ciągu 5 lat nagrali 12 teledysków i wydali 2 albumy, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc na listach przebojów muzyki disco. Zespół gra koncerty nie tylko na terenie Polski, ale również w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Kanadzie czy USA.

Najbardziej popularne piosenki zespołu After Party to „Tylko ona jedyna” - klip do tego utworu ma ponad 45 milionów wyświetleń na YouTubie, „Ona lubi pomarańcze” - 29 mln wyświetleń czy też „Nie daj życiu się” - 39 mln wyświetleń.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości