Suczka nadziała się na pręt, jest w stanie ciężkim

20 lutego 2016, 20:00, aw
W piątkowe popołudnie przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie właściciele jednej z posesji znaleźli psa, który nadział się na pręt w ogrodzeniu. Suczka przeszła poważną operację i weterynarz ocenia jej stan jako poważny. Poszukiwani są właściciele psiaka.

Łowczy miejski otrzymał zgłoszenie o obcym psie na posesji przy ul. Kobylogórskiej w piątek 19 lutego o godz. 16.40. Po przyjeździe na miejsce okazało, że się pies nadział się na jeden z prętów w ogrodzeniu, przy czym uszkodził sobie mięsień. Zwierzę bardzo mocno krwawiło. Na szczęście właściciele posesji wraz z sąsiadem zrobili prowizoryczny opatrunek suczce. Gdyby nie to, piesek prawdopodobnie by nie przeżył.

Suczka została przewieziona do lecznicy – jej stan był bardzo poważny. Rozerwany mięsień, a do tego spora utrata krwi. Konieczna była operacja oraz transfuzja krwi. Obecnie psiak jest przytomny, ale lekarze jego stan oceniają wciąż jako poważny. Będzie musiała przejść leczenie oraz długą rehabilitację.

Właściciel suczki nie zgłosił się do tej pory. Dlatego też przyłączymy się do apelu Łowczego i poszukujemy osoby do której należy psina. Osoba zgłaszająca zeznała, że jest to prawdopodobnie piesek z okolicy Zakanala ponieważ ten lub podobny był już w tym obrębie widziany.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości