• Jutro 16°/7°
  • Jakość powietrza (CAQI): 22

CFB Stilon Gorzów wygrywa z Polonią Słubice 2:0 w 12. kolejce Betclic 3. ligi

12 października 2024, 18:25, Anna Kluwak
W sobotę, 12 października, piłkarze CFB Stilon Gorzów triumfowali na własnym stadionie, pokonując Polonię Słubice 2:0 w ramach 12. kolejki Betclic 3. ligi (grupa 3). Gorzowianie zdominowali mecz, zdobywając obie bramki, co pozwoliło im utrzymać cenne trzy punkty w walce o pozycję w tabeli.

Od pierwszego gwizdka Stilon kontrolował przebieg gry, utrzymując się przy piłce i kreując kolejne okazje bramkowe. Polonia Słubice pierwszy raz zagroziła bramce gospodarzy dopiero w 15. minucie, ale bramkarz Stilonu, Szymon Czajor, pewnie obronił strzał. Wynik otworzył w 19. minucie Emil Drozdowicz, dając prowadzenie gorzowskiej drużynie. Mimo przewagi Stilonu, do przerwy wynik pozostał 1:0.

Druga połowa to kontynuacja dominacji Stilonu Gorzów, który w 70. minucie podwyższył na 2:0 po golu Yevhena Protasova. Pomimo kilku szans bramkowych z obu stron, wynik meczu nie uległ zmianie. CFB Stilon Gorzów zainkasował trzy punkty, wygrywając 2:0 z Polonią Słubice.

Aktualnie Stilon Gorzów zajmuje 9. miejsce w tabeli, mając na koncie 17 punktów. Warto dodać, że portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym CFB Stilon Gorzów.