• Jutro 16°/8°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18

Grad bramek i żółtych kartek. Bolesna porażka Stilonu Gorzów

21 września 2024, 19:12, Ana Kluwak
Piłkarze CFB Stilonu Gorzów wysoko przegrali na własnym boisku z drużyną MKS Kluczbork. Podczas spotkania zobaczyliśmy aż 6 bramek, nie brakowało również żółtych kartek, które sędzia rozdawał bardzo chętnie. Spotkanie zakończyło się porażką Stilonu 1:5.

W sobotę 21 września w ramach 9. kolejki Betclic 3. ligi 3. grupy piłkarze CFB Stilonu Gorzów podejmowali na własnym boisku drużynę MKS Kluczbork. Podczas spotkania zobaczyliśmy aż sześć bramek, natomiast sędzia bardzo chętnie rozdawał żółte kartki.

Mecz od początku nie układał się po myśli gospodarzy, a goście strzelili aż trzy bramki w zaledwie pięciu minut. W 25 minucie spotkanie otworzył Dawid Wojtyra, który zdobył pierwszego gola dla MKS Kluczbork. Minęły zaledwie dwie minuty, a Wojtyra ponownie posłał piłkę do bramki. W 30 minucie meczu na liście strzelców zapisał się Maksymilian Nowak z MKS Kluczbork. Piłkarze Stilonu Gorzów w pierwszej połowie byli bezsilni i nie potrafili wypracować żadnej dogodnej akcji, która zakończyłaby się zdobyciem bramki. Oba zespoły schodziły do szatni przy wyniku 0:3.

W drugiej odsłonie meczu ponownie zobaczyliśmy trzy bramki. W 56 minucie spotkania bramkę dla MKS Kluczbork zdobył Patryk Tuszyński, który zaledwie pięć minut później posłał ponownie piłkę do bramki.

Honorową bramkę dla Stilonu Gorzów zdobył w 84 minucie Emil Drozdowicz. Tym samym Stilon Gorzów doznał bolesnej porażki na własnym boisku i przegrał aż 1:5.

Po dziewięciu kolejkach Stilon Gorzów plasuje się na 15 miejscu w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Niebiesko-biali mają na swoim koncie zaledwie dwa zwycięstwa, dwa remisy i aż cztery pożarnik.

Stilon Gorzów - MKS Kluczbork 1:5