W ramach 10. kolejki 3 ligi 3 grupy CFB Stilon Gorzów zmierzy się na wyjeździe z drużyną Podlesianka Katowice. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek 27 września godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Sołtysiej 25 w Katowicach.
Niestety pierwsza część sezonu nie należy do najbardziej udanej ze strony piłkarzy Stilonu Gorzów. Niebiesko-biali mają na swoim koncie tylko dwa zwycięstwa, dwa remisy i aż cztery porażki. Po ośmiu kolejkach CFB Stilon Gorzów zajmuje 15 miejsce w tabeli z 8 punktami na koncie. Dlatego wygrana w Katowicach jest niezwykle ważna dla niebiesko-białych. Jeżeli Stilon dozna kolejnej porażki, może znaleźć się w strefie spadkowej. Co istotne, piłkarze z Gorzowa mają rozegrane jedno mniej spotkanie z powodu sytuacji powodziowej we Wrocławiu.
Z kolei rywale Stilonu, zespół Podlesianka Katowice zajmuje 11 miejsce w tabeli z 11 oczkami. Wygrali do tej pory trzy spotkania, dwa zremisowali i cztery przegrali (rozegrali dziewięć meczów).
Trzymamy kciuki za zwycięstwo drużyny z Gorzowa. Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym drużyny CFB Stilon Gorzów.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
Teraz albo Nigdy Tour | Gorzów Wielkopolski
15 maja 2026
kup bilet |
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |