• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzowianin.com: Pierwsze źródło informacji w Gorzowie

19 kwietnia 2024, 12:42, Marcin Kluwak
W dzisiejszych czasach, kiedy każde kliknięcie w przeglądarce otwiera nową opowieść, nasz portal - gorzowianin.com - zdecydowanie odróżnia się na tle innych lokalnych mediów internetowych. Jako dynamiczny lider w branży, rozumiemy potrzeby mieszkańców Gorzowa, czego wynikiem jest nasza niekwestionowana pozycja na rynku miejskich portali internetowych.

Statystyki nie kłamią. Portal gorzowinin.com jest numerem 1 w Gorzowie

Tylko w marcu tego roku odwiedziło nas ponad pół miliona użytkowników. To ogromna liczba, która nie tylko świadczy o popularności portalu gorzowianin.com, ale też stanowi solidne potwierdzenie, że lokalne informacje cieszą się dużym zainteresowaniem. W pierwszym kwartale 2024 nasz portal odwiedziło blisko 1,5 miliona użytkowników, co zostawia daleko w tyle wyniki konkurencji, która zgromadziła 400 tysięcy wizyt.

Gorzowianin.com: zawsze na czasie

Posiadamy 67% udział w rynku portali informacyjnych w Gorzowie, co sprawia, że jesteśmy najczęściej czytanym medium w naszym regionie. Nie ograniczamy się jedynie do bycia źródłem informacji – tworzymy społeczność wokół ważnych dla mieszkańców tematów. Nasza szybkość w przekazywaniu wiadomości jest ceniona przez użytkowników; jesteśmy tam, gdzie dzieją się najważniejsze rzeczy i zawsze dostarczamy informacje jako pierwsi.

Gorzowianin.com: Blisko ludzi, blisko wydarzeń

Nasza aktywność na portalach społecznościowych również przyciąga uwagę – na Facebooku śledzi nas już ponad 57 tysięcy osób, a nasze informacje szybko rozprzestrzeniają się także na Instagramie, Twitterze i na nowo utworzonym kanale na WhatsAppie. Ta wieloplatformowość pozwala na jeszcze szerszy zasięg i natychmiastowe dotarcie do naszych czytelników.

Dlaczego warto nas odwiedzać?

Gorzowianin.com to nie tylko portal, ale serce lokalnych informacji, które z pasją i zaangażowaniem buduje zaufanie wśród mieszkańców. Nasze sukcesy na rynku są wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu, który nieustannie dąży do bycia pierwszym źródłem informacji w mieście.

Dla każdego, kto szuka aktualnych informacji podanych w przystępny sposób, Gorzowianin.com jest oczywistym wyborem. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i przekonania się, dlaczego jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu informacji lokalnych. Nasz portal to Twoje okno na świat Gorzowa Wielkopolskiego – zawsze aktualne, zawsze na czasie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości