• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Trzy bramki przy Olimpijskiej. Stilon ogrywa Gwarka z Tarnowskich Gór

28 października 2023, 16:38, Marcin Kluwak
Foto: Karol Korniak/Źródło: FB/Stilon Gorzów
Emocji na Olimpijskiej w sobotnie popołudnie nie brakowało. Nie tylko tych sportowych. Piłkarze obu drużyn zobaczyli wiele żółtych kartek, a w pewnym momencie oba zespołu grały w 10, bo sędzia musiał sięgnąć do kieszeni po kartoniki koloru czerwonego.

Stilon objął prowadzenie w tym meczu od 36 minuty, po celnym strzale Mateusza Kaczora. Ten sam zawodnik umieścił piłkę w bramce jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania.

Gwarek do boju ruszył po zmianie stron. Widać było większe zaangażowanie w grę zawodników drużyny przyjezdnej. To szybko zaowocowało zdobyciem bramki. Jej autorem był Nikolas Wróblewski, który dobił odbitą od bramkarza piłkę po strzale Kaczmarka.

Po tym trafieniu Gwarek nabrał jeszcze większego wiatru w żagle, jednak mimo przewagi, gościom nie udało się zdobyć wyrównującej bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem Stilonu - 2:1.

Mecz nie był miłym dla oka widowiskiem. Potyczka przy Olimpijskiej obfitowała w faule, żółte kartki, kłótnie, a nawet przepychanki. Zawodnicy obu drużyn zobaczyli też czerwone kartki. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości