• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Ahome otworzy się w parku handlowym S1 Gorzów

25 sierpnia 2023, 11:36, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Znamy kolejnego najemcę w handlowym S1 Gorzów. Otworzy się tam sklep Ahome, który będzie oferował produkty pochodzące z Chin. Będzie można tam kupić odzież, buty, torebki, plecaki, biżuterię oraz kosmetyki.

Po dawnym Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie nie ma już żadnego śladu. W jego miejscu powstaje obecnie park handlowy S1 Gorzów. Inwestorem jest firma Europrojekt Delta Saller Polbau. Elewacja nowego parku handlowego jest już od dawna gotowa, trwają prace wykończeniowe wewnątrz poszczególnych lokali. Gotowy jest też parking zielony parking.

Jakie sklepy znajdą się w parku handlowym S1 Gorzów?

W parku handlowym S1 Gorzów znajdzie się łącznie 12 sklepów. Największym najemcą będzie oczywiście hipermarket Carrefour, który zajmie powierzchnię około 4 tys. m.kw. Będzie to pierwszy hipermarket tej sieci w Gorzowie.

Tuż obok znajdzie się sklep odzieżowy Sinsay, Media Expert, apteka Dr. Max, Rossmann, sklep zoologiczny Animal Planet czy sklep Woolworth. Jeszcze dwa lokale zostały wolne, cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami. Jednym z nich ma być marka, które chce wejść na Polski rynek i jej debiut miałby nastąpić właśnie w parku handlowym S1 Gorzów. Jednak inwestor póki co, nie chce zdradzać nazw firm.

Nowy najemca w parku handlowym S1 Gorzów. Ahome otworzy się w Gorzowie

Znamy również kolejnego najemcę, który pojawi się w parku handlowym przy ul. Górczyńskiej. Będzie to sklep Ahome, który będzie oferował produkty pochodzące z Chin.

Będzie to tzw. chiński market, w którym będzie można kupić praktycznie wszystko. Odzież damską, męską i dziecięcą, bieliznę, buty, torebki, plecaki, biżuterię, kosmetyki czy perfumy. Oprócz tego na półkach znajdziemy koce, firany czy pościel.

Sklepy sieci Ahome znajdują się w obecnie w Łomży, Zielonce i Wyszkowie, a także na terenie Czech i Holandii. Gorzów będzie zatem czwartą lokalizacją w Polsce, gdzie zostanie otworzony punkt tej sieci.

Kiedy otwarcie parku handlowego S1 Gorzów?

Inwestor planuje, że park handlowy S1 w Gorzowie zostanie otwarty w połowie listopada 2023 roku. Jednak patrząc na tempo prac, można spodziewać się, że nastąpi to znacznie szybciej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości