Wiadomości

Marsz dla Jezusa przejdzie przez Gorzów

16 sierpnia 2023, 13:06, Marcin Kluwak
fot. facebook.com/MarszdlaJezusaPolska
Pod koniec sierpnia przez ulice Gorzowa przejdzie marsza dla Jezusa. Uczestnicy marszu wyruszą z Bulwaru Zachodniego na plac Grunwaldzki. Kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej będą musieli liczyć się z czasowym zamknięciem poszczególnych ulic w Gorzowie.

W piątek 25 sierpnia przez Gorzów przejdzie "Marsz dla Jezusa". Uczestnicy przemarszu wyruszą o godz. 17 z Bulwaru Zachodniego i przejdą przez most Staromiejski, zawrócą na rondzie św. Jerzego w stronę mostu Staromiejskiego, przejdą ul. Chrobrego, Jagiełły, Dąbrowskiego, Borowskiego, ul. Mieszka I na plac Grunwaldzki. Tam o godz. 18 rozpoczną się koncerty i ewangelizacja.

- W marszu dla Jezusa może wziąć udział każdy, bez względu na wyznanie. Marsz będzie publiczną deklaracją przynależności do Jezusa oraz świadectwem wiary w biblijną prawdę, że tylko on jest drogą. Każdy, kto uważa się za chrześcijanina, może utożsamić się z tym przesłaniem i wspólnie z nami wyrazić to w niniejszej formie. Podczas Marszu będziemy śpiewać znane chrześcijańskie refreny, modlić się o Gorzów oraz wygłaszać podstawowe prawdy Ewangelii – podkreśla pastor Jerzy Przeradowski, który jest organizatorem marszów w całej Polsce.

Tuż po Gorzowie, takie same marsze odbędą się we Wrocławiu, Opolu i w Warszawie. Za organizację marszu w naszym mieście odpowiada Kościół Zielonoświątkowy w Gorzowie.

W związku z przemarszem, kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami i czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości