• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Szkody na polu golfowym w Gorzowie. Dziki zniszczyły ogrodzenie i trawniki

9 sierpnia 2023, 11:16, Marcin Kluwak
fot. Pole Golfowe Zawarcie
Stado dzików ponownie dało się we znaki na Polu Golfowym Zawarcie. Zwierzęta w nocy z wtorku na środę sforsowały ogrodzenie, a następnie zryły trawniki w okolicach piątego dołka.

W środę 9 sierpnia pracownicy Pola Golfowego Zawarcie przecierali oczy ze zdumienia, kiedy przyszli do pracy. Okazało się, że minionej nocy pole ponownie odwiedziło stado dzików. Zwierzęta zniszczyły ogrodzenie i zryły trawniki na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych.

Co ciekawe, pole golfowe zostało rozryte przez dziki w tym samym miejscu co w ubiegłym tygodniu, czyli w okolicach dołka nr 5. - Drodzy Golfiści i Golfistki! Z przykrością informujemy, że po raz kolejny odwiedziło nas stado dzików w związku z czym, w środę 9 sierpnia dołek numer 5 jest wyłączony z użytku – informuje Pole Golfowe Zawarcie.

Trwa szacowanie, jak duża powierzchnia trawiasta została zniszczona. Następnie greenkeeperzy oraz pracownicy Inneko RCS przystąpią do żmudnej pracy i układania od nowa zniszczonej trawy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości