Wiadomości

Zapadający się asfalt. Autobusy MZK pojadą zmienioną trasą

6 sierpnia 2023, 13:39, Anna Kluwak
fot. MZK Gorzów
Przy ul. Kosynierów Gdyńskich na wysokości IV Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie doszło do uszkodzenia asfaltu i zapadania się nawierzchni. W związku z tym Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie podjął decyzję, że zmianie ulegną trasy wszystkich linii autobusowych jadących do przystanku „AWF”.

Trwa przebudowa ul. Kosynierów Gdyńskich, która daje się we znaki kierowcom. Równocześnie z przebudową drogi, trwają prace przy wymianie sieci wodociągowej. Trwające prace i intensywne opady deszczu spowodowały, że doszło do uszkodzenia nawierzchni przy ul. Kosynierów Gdyńskich na pasie w stronę ul. Estkowskiego na wysokości IV Liceum Ogólnokształcącego.

Zapadający się asfalt sprawił, że Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie podjął decyzję o zmianie tras wszystkich linii autobusowych jadących do przystanku „AWF”. Zmiany obowiązują od godz. 13 w niedzielę 6 sierpnia do odwołania.

- Autobusy wszystkich linii jadących do przystanku AWF od Ronda Kosynierów Gdyńskich pojadą objazdem przez ulicę Wybickiego, Chrobrego, Sikorskiego, Kosynierów Gdyńskich. Natomiast linie autobusowe jadące z Mostu Staromiejskiego do przystanku AWF przy Katedrze skręca w lewo, zatrzymają się na przystanku tramwajowym Katedra w stronę Wieprzyc – mówi Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

Kierowcy osobówek jadący z ronda Kosynierów Gdyńskich w stronę ul. Estkowskiego też powinni uważać na swoje auto. O uszkodzenie koła tutaj nietrudno.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości