• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Pokaz mody na Chrobrego. Ruch tramwajów będzie wstrzymany

23 lipca 2023, 17:09, Anna Kluwak
fot. archiwum
W niedzielny wieczór na deptaku przy ul. Chrobrego odbędzie się pokaz mody kolekcji autorstwa Natalii Ślizowskiej. W związku z imprezą ruch tramwajów na odcinku centrum – osiedle Piaski zostanie wstrzymany. Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie uruchomi autobusową komunikację zastępczą.

W niedzielę 23 lipca o godz. 21 na deptaku przy ul. Chrobrego 34 odbędzie się pokaz mody kolekcji „Postcard from Gorzów” autorstwa Natalii Ślizowskiej. Gorzowski fashion show może obejrzeć każda chętna osoba, wydarzenie jest otwarte i udział w nim jest całkowicie darmowy.

W związku z imprezą odbywającą się na Chrobrego, ruch tramwajów kursujących na odcinku centrum – osiedle Piaski zostanie wstrzymany. Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie informuje, że już od godz. 20.30 zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza na trasie „Piaski” - „Dworcowa” (dawny przystanek Zakład Energetyczny).

Linia tramwajowa nr 1 oraz zastępcza komunikacja autobusowa kursowała będzie z częstotliwością co 15 minut.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości