• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Wymuszenie pierwszeństwa na rondzie. Iveco uderzyło w bok nissana

13 lipca 2023, 12:05
fot. Wypadki Gorzów
W czwartek 13 lipca doszło o wypadku na rondzie Sybiraków. Kierujący iveco wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w bok nissana, który znajdował się na rondzie. Siła uderzenia była na tyle duża, że nissan zatrzymał się kilka metrów dalej i uderzył w budynek.
W czwartek 13 lipca o godz. 11.40 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na rondzie Sybiraków. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Doszło tam do zderzenia pojazdu iveco z nissanem micrą. Według wstępnych ustaleń policjantów, starszy mężczyzna kierujący iveco wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w bok nissana, który znajdował się na rondzie. Siła uderzenia była na tyle duża, że nissan, którym kierowała młoda kobieta, zatrzymał się kilka metrów dalej i uderzył w budynek.

Kierująca nissanem została zabrana na badania do szpitala, ale na szczęście nic poważnego się jej nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości