Wiadomości

Gorzów: Kto zgubił pieniądze? Policjanci szukają właściciela

12 lipca 2023, 15:02, Marcin Kluwak
fot. Lubuska policja
Mieszkaniec Gorzowa we wtorek 11 lipca znalazł na os. Staszica znaczną ilość pieniędzy w kopercie. Mężczyzna postanowił odnieść je na komisariat. Teraz policjanci szukają właściciela i czekają na zgłoszenie osoby, która powie ile gotówki znajduje się w kopercie, jak wygląda sama koperta i jakie są nominały.

We wtorek 11 lipca jeden z mieszkańców Gorzowa znalazł kopertę z gotówką. Pieniądze leżały na ulicy na os. Staszica, więc mężczyzna postanowił odnieść kopertę na komisariat policji przy ul. Zygalskiego. Pieniądze zostały zabezpieczone przez policjantów i teraz czekają na właściciela.

W kopercie znajdowała się znaczna ilość gotówki, jednak policjanci nie chcą zdradzić dokładnej kwoty, tak aby po pieniądze zgłosiła się właściwa osoba. Właściciel zguby powinien podać okoliczności utraty koperty z zawartością oraz cechy szczególne koperty, a także nominały.

- Warto podkreślić obywatelską postawę mężczyzny, który od razu po odnalezieniu koperty z pieniędzmi przekazał ją policjantom. Właściciel zagubionej koperty z zawartością pieniędzy może się osobiście zgłosić na komisariat przy ul. Zygalskiego lub skontaktować telefonicznie z oficerem dyżurnym – mówi Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Właściciel zgubionych pieniędzy może zadzwonić do dyżurnego pod numer 47 79 12 111 lub do funkcjonariuszy komisariatu z wydziału dochodzeniowo-śledczego pod numer 47 79 12 130.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości