• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący fiatem nie wyhamował, zderzył się z BMW

12 lipca 2023, 14:22, Marcin Kluwak
fot. Damian Pyta
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130 w Baczynie koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki fiat uderzył w tył jadącego przed nim BMW. W wyniku zderzenia kobieta kierująca BMW trafiła pod opiekę pogotowia.

W środę 12 lipca o godz. 13.59 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w Baczynie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Na wysokości sklepu Dino doszło do zderzenia BMW i fiata. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła pod opiekę pogotowia – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Według wstępnych ustaleń, kierujący fiatem nie zachował odpowiedniej odległości za poprzedzającym go pojazdem, w wyniku czego nie zdążył wyhamować, kiedy BMW się zatrzymało. Wówczas fiat uderzył w tył jadącego przed nim BMW.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości