• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Szokująca „zabawa” nastolatków. Zrzucali kamienie z dachu wieżowca

6 lipca 2023, 16:23, Marcin Kluwak
fot. mieszkanka os. Staszica
Skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością wykazało się troje nastolatków, którzy weszli na dach wieżowca przy ul. Fredry w Gorzowie i zrzucali z wysokości kamienie, wprost przed wejściem do klatki schodowej. Gdyby kamień spadł komuś na głowę, skończyłoby się to tragicznie.

Wakacje w pełni. Niestety duża ilość czasu wolnego sprawia, że młodym ludziom potrafią przyjść do głowy naprawdę głupie pomysły. Tak było w przypadku trojga nastolatków, którzy znaleźli sobie szokującą „zabawę”.

Wszystko działo się w sobotę 1 lipca przy ul. Fredry. Mieszkanka osiedla Staszica była świadkiem, jak trzech nastolatków rzucało kamieniami z dachu wieżowca. Jeden z nich spadł tuż przed kobietą idącą z psem, całe szczęście, że nic się jej nie stało.

Gorzowianka, która chce pozostać anonimowa przyznaje, że nie wezwała na miejsce policji, ponieważ była świadkiem ostatnich momentów skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania chłopców, bo kiedy zrzucili ostatni kamień, jak gdyby nigdy nic wyszli z bloku i poszli w kierunku osiedla. Natomiast policyjny patrol przyjechałby dopiero po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach.

Gdyby kamień spadł komuś na głowę, skończyłoby się to tragicznie. Dlatego też nasuwa się pytanie, jakim cudem nastolatkowie dostali się na dach wieżowca. W końcu właz prowadzący z 10 piętra na samą górę powinien być zamykany na kłódkę. W piątek 7 lipca zwrócimy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do SM „Staszica”.

Osobną sprawą jest samo zachowanie nastolatków, którzy zdecydowali się na zrzucanie kamieni z takiej wysokości, wiedząc, że przed klatkami chodzą ludzie i mogą w ten sposób zrobić komuś krzywdę. Nie mówiąc już o tym, że których z chłopców mógłby stracić równowagę i spaść z dachu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości