• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Zderzenie dwóch aut na S3. Droga w kierunku Gorzowa zablokowana

25 czerwca 2023, 16:16, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Marcin
W niedzielne popołudnie na drodze ekspresowej S3 na wysokości Nowogródka Pomorskiego doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Droga ze Szczecina w kierunku Gorzowa jest zablokowana.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W niedzielę 25 czerwca o godz. 15.20 doszło do wypadku na 61 km drogi ekspresowej S3 na wysokości Nowogródka Pomorskiego w powiecie myśliborskim. To zaledwie 5 km przed granicą województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Na pasie w kierunku Gorzowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego jedno z aut uderzyło w bariery rozdzielające jezdnie. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, droga w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mają potrwać co najmniej dwie godziny.

Kierowcy jadący od strony Szczecina w stronę Gorzowa powinni zjechać na węźle Myślibórz i dalej poruszać się tzw. „starą trójką”.

AKTUALIZACJA

godz. 17.05 - Zablokowany jest prawy pas w kierunku Gorzowa. Ruch odbywa się lewym pasem.

godz. 19 - Droga w stronę Gorzowa została całkowice odblokowana.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości