• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Przyczepka odpięła się podczas jazdy. Uderzyła w audi [zdjęcia]

23 czerwca 2023, 10:43, Marcin Kluwak
W piątek przy ul. Dobrej w Gorzowie doszło do niecodziennego wypadku. Osobowa mazda ciągnęła przyczepkę, która w pewnym momencie odczepiła się od haka holowniczego i zjechała na przeciwległy pas, gdzie uderzyła w prawidłowo jadące audi.

W piątek 23 czerwca o godz. 10.25 przy ul. Dobrej doszło do nietypowego wypadku. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, dwie karetki pogotowia oraz dwa zastępy straży pożarnej.

Mężczyzna kierujący mazdą ciągnął za pojazdem przyczepkę, która była podczepiana do haka holowniczego za pomocą łańcucha. W pewnym momencie łańcuch się zerwał i przyczepka zjechała na przeciwległy pas, gdzie uderzyła w prawidłowo jadące audi.

Przyczepka uszkodziła bok audi, wybiła szybę oraz zerwała lusterko. W pojeździe znajdowała się kobieta z dwójką dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak przyznają strażacy, kobieta z dziećmi miała dużo szczęścia. Gdyby przyczepka uderzyła w przód audi, mogłoby się to skończyć tragicznie. Przyczepka mogłaby wpaść do pojazdu przez przednią szybę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości