• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Radiowóz rozbił się o drzewo koło Gorzowa [zdjęcia]

25 czerwca 2023, 12:50, Marcin Kluwak
W niedzielne południe w Ulimiu koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem policyjnego radiowozu, który uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowało dwóch funkcjonariuszy, którzy nie odnieśli poważniejszych obrażeń i opuścili auto o własnych siłach.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W niedzielę 25 czerwca o godz. 12.21 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Diamentowej w Ulimiu. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Jak się okazało, policyjny radiowóz uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało dwóch funkcjonariuszy, którzy opuścili pojazd o własnych siłach. Policjanci nie doznali poważniejszych obrażeń, jednak trafili pod opiekę pogotowia.

- Policjanci jechali na pilną interwencję, gdzie człowiek potrzebował pomocy. W pewnym momencie, na łuku drogi radiowóz wypadł z jezdni. Funkcjonariusze na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Będziemy wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku. Interwencję na którą jechali policjanci, przejął inny patrol i osoba potrzebująca pomocy, otrzymała ją - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości