W sobotę 24 czerwca około godz. 13 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty na drodze ekspresowej S3 tuż przed węzłem Gorzów Południe. Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Zielonej Góry, na początku pasa zjazdowego w ul. Kasprzaka. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.
- Okazało się, że jednym motocyklu, który przewrócił się podczas jazdy, podróżowało małżeństwo. W pewnym momencie w koło maszyny wkręcił się śpiwór, który był przewożony jednośladem. W wyniku tego motocykl z mężczyzną i kobietą przewrócił się na jezdnię. Na szczęście żadna z osób nie odniosła poważnych obrażeń. Kobieta i mężczyzna trafili pod opiekę pogotowia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Na czas udzielania pomocy poszkodowanym osobom, jezdnia w kierunku Zielonej Góry była zablokowana. Obecnie zablokowany jest początek pasa zjazdowego. Natomiast ruch zjazdem z węzła w ul. Kasprzaka odbywa się bez utrudnień.
|
The Legacy - tribute to Iron Maiden | Koncert na trasie KILLERS CAN WAIT 2026
4 kwietnia 2026
kup bilet |
|
International Grand Ballet
1 lutego 2026
kup bilet |
|
10 Tenorów - Z miłości do kobiet - Tournée luty i marzec 2026
19 lutego 2026
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |