• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar mieszkania na os. Górczyn. Paliły się meble

8 czerwca 2023, 15:12, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W czwartkowe popołudnie w jednym z mieszkań przy ul. Armii Krajowej doszło do pożaru. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie gazowe oraz pogotowie energetyczne. Okazało się, że paliły się meble. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

W czwartek 8 czerwca o godz. 14.24 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Armii Krajowej. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie gazowe oraz pogotowie energetyczne.

Okazało się, że doszło do pożaru w mieszkaniu znajdującym się na pierwszym piętrze budynku. Na klatce schodowej panowało duże zadymienie.

- Paliły się meble w mieszkaniu. Pożar szybko został ugaszony. Obecnie trwa oddymianie klatki schodowej oraz mieszkania. Nikomu na szczęście nic się nie stało - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Póki co, nie jest znana przyczyna pojawienia się ognia. W momencie wybuchu pożaru, właściciela nie było w mieszkaniu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości