W czwartek 8 czerwca o godz. 10.59 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Matejki. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.
Okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki mitsubishi, który jechał ul. Matejki w dół w kierunku ul. Kosynierów Gdyńskim, uderzył w płot przychodni znajdującej się przy ul. Sienkiewicza.
Jak wynika z relacji kierowcy mitsubishi, inny kierowca wyjeżdżając od strony Kauflandu wymusił mu pierwszeństwo przejazdu, więc odbił w prawo i uderzył w ogrodzenie przychodni.
Poszkodowana została pasażerka mitsubishi, która trafiła pod opiekę pogotowia, a następnie została zabrana do szpitala.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |