• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Kierująca kią potrąciła 11-latkę na rowerze

6 czerwca 2023, 09:42, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałkowy wieczór na zjeździe z ronda Górczyńskiego w ul. Czartoryskiego doszło do potrącenia 11-latki na rowerze. Kobieta kierująca kią nie ustąpiła pierwszeństwa dziewczynce, która znajdowała się na oznakowanym przejeździe rowerowym. Kierująca kią została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł i 12 punktami karnymi.

W poniedziałek 5 czerwca po godz. 20 na rondzie Górczyńskim doszło wypadku. 11-letnia dziewczynka na rowerze została potrącona na oznakowanym przejeździe rowerowym przez kobietę kierującą samochodem osobowym marki kia. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

- Kobieta kierująca kią zjeżdżając z ronda Górczyńskiego w ul. Czartoryskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 11-latce znajdującej się na oznakowanym przejeździe rowerowym. W ten sposób doprowadziła do potrącenia dziewczynki – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

11-latka została zabrana do szpitala na badania. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Kobieta kierująca kią została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł i 12 punktami karnymi.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości